PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8850}

Prawda

La vérité
7,9 1 507
ocen
7,9 10 1 1507
Prawda
powrót do forum filmu Prawda

Na serwisie C D A ;)

(Nie mogę wkleić linka jako, że to wbrew filmwebowym zasadom:/)

Polecam!

Najlepszy film Boskiej Bardotki!

ocenił(a) film na 8
bardotek69

Dzięki Twojej informacji, dziś obejrzałam ten film:) Faktycznie B.Bardot jest tam fenomenalna.

Koczisa

Super, cieszę się, że film jak i gra Bardotki Ci sie podobały;)

Jak będziesz miała okazję gdzieś ściągnąć (gryzak np) to polecam rownież te filmy BB:

Na wypadek nieszczęścia
Bulwar rumu
Niedźwiedź i laleczka
Viva Maria!

Wraz z „Prawdą” to bezapelacyjnie najlepsza 5 filmów Boskiej Bardotki:)

Świetne są rownież:

Światło w twarz
Przyszłe gwiazdy
Stokrotka
Nieznośna dziewczyna
Panna młoda jest zbyt piękna (znana rownież jako „Dziewczyna z reklamy”)
Paryżanka
Czy chciałby pan ze mną zatańczyć?
Babette idzie na wojnę
Królowe Dzikiego Zachodu

I Bóg stworzył kobietę, Życie prywatne, Pogarda należą do jednych z jej najslynniejszych i najlepszych filmów wg krytyków ale dla mnie to strata czasu:/

Polecam „Paryżankę” teraz, jest na tej samej stronie;) oglądałem ponownie po latach kilka dni temu i musiałem z 8 zmienić na 9;)

ocenił(a) film na 8
bardotek69

Dziękuję za polecone tytuły, postaram się obejrzeć w najbliższym czasie kilka z tych pozycji- o ile znajdę:) Film "Prawda" świetny. Szczerze mówiąc szukałam dobrego dramatu sądowego, ale przynajmniej dzięki temu mogłam zobaczyć też B.B. w akcji;) i te jej wspaniałe fryzury!

Koczisa

Dwunastu gniewnych ludzi!
Zabić drozda!
Wyrok w Norymberdze!
Czy arcydzieło, które obejrzałem kilka dni temu:
Świadek oskarżenia!
Polecam je wszystkie. Wspaniałe filmy.

ocenił(a) film na 8
bardotek69

Wszystkie te już obejrzałam i wszystkie wymienione uwielbiam:) to ja dorzucę jeszcze:

"Kto sieje wiatr", "Anatomia morderstwa" i "Z zimną krwią"- równie wspaniałe i polecam gorąco.

Koczisa

„Z zimną krwią” czytałem i byłem zachwycony, powinienem obejrzec a „Anatomia morderstwa” jest na liście do obejrzenia;)

ocenił(a) film na 8
bardotek69

A ja powinnam z kolei przeczytać książkę "Z zimną krwią", bo w sumie od książki powinno się zacząć:). "Anatomia...." jest świetna, dla mnie lepsza niż "Zabić drozda". Coś zboczyliśmy z tematu. "Prawda" jako dramat sądowy też trzyma poziom:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones