PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856392}
6,3 429
ocen
6,3 10 1 429

Prawdziwa historia Paris Hilton
powrót do forum filmu Prawdziwa historia Paris Hilton

Paris Hilton tak potrzebuje uwagi, że wyreżyserowała film dokumentalny o sobie. Jaka to ona jest piękna i inteligentna. Oskar za udawanie, aby wzbudzić współczucie i dobrze wypaść. Znakomity zbieg PR, aby wzmocnić markę i sprzedaż. W sumie sama nie ukrywa, że to jest dla niej najważniejsze.

„Niektórzy ludzie są tak biedni, że jedyne co mają to pieniądze” ~ Bob Marley.

Obstawiam, że kolejny etap w życiu tej pani będzie odkrycie duchowości. Wtedy będzie opowiadać, że cała ta kasa za którą biegała bo wierzyła, że da jej szczęście - nie ma już dla niej znaczenia.

Plusem jest jedynie to, że dokument jest dobrze zrealizowany technicznie. Mam nadzieję, że następny film który zrobi o sobie - będzie szczery i prawdziwy. Bo na ten się nie nabrałem.

12sugestii

Tu by się przydał psychoterapeuta a nie dokument.

Współczuję dziewczynie, kariera niestety tak wygląda, że trzeba być zawsze i wszędzie w jakiejś tam masce. Widzę punkty wspólne z Britney Spears - łóżko/seks/sekstaśma jako ten moment kulminacyjny załamania się młodych dziewczyn. Rodzina, która nie daje wsparcia.

Nie pasuje mi to, że mimo, że Paris zdaje sobie sprawę ze swoich przeżyć, trudności, traum, bezsenności -> nie ma mowy o korzystaniu z pomocy terapeutycznej. Dalej kasa jest numer 1. Zarobi to będzie szczęśliwa. Matka dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach córki przed kamerą.... Ogromny bałagan i filmem dokumentalnym się tego nie posprząta.

ocenił(a) film na 7
12sugestii

Nie widzę, aby to było zalosne. Być może nakręcenie tego dokumentu było dla Paris pewnego rodzaju etapem w jej terapii (bo zapewne ma za sobą wiele sesji ze specjalista). Kazdy radzi sobie na rożny sposób z problemami, a ocenianie kogoś przez pryzmat jego majętności jest bardzo płytki (w obie strony). W filmie widziałam zamknięta na innych i zagubiona kobietę, która szuka drogi, bo na tym skupia się kontekst, nie na jej pieniądzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones