PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=991}
7,1 47 052
oceny
7,1 10 1 47052
6,8 20
ocen krytyków
Prawdziwe kłamstwa
powrót do forum filmu Prawdziwe kłamstwa

ja też mogę to oglądać za każdym razem, jak się w tv pojawi. Klasyka kina akcji na wesoło

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Mam tak samo!

ocenił(a) film na 8
Marcin_Kabat

Ja też :) Trzy dni temu ponownie obejrzany. Usmiałem się nieźle :)

ocenił(a) film na 7
Jaro_Nl

Dla mnie również się nie zestarzał, ale też nigdy nie był jakąś tam rewelacją.

ocenił(a) film na 10
chemas

Dla mnie po prostu to fajne, rozrywkowe kino pełne akcji, lubię takie

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem).
No, kapitalna komedia!
Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami.
Po prostu rewelacja!

https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

A, kiedyś oglądałem, ale dawno temu. Pamiętam, że fajny był. Dokładnie, takie filmy lubię na odstresowanie

ocenił(a) film na 7
Jaro_Nl

Porządne kino akcji lat 90-tych. Jak Arni zrobi rozpierdziel to nie ma... bata. Teraz już takich filmów nie robią.

ocenił(a) film na 10
grzechu_84

Dokładnie!!!

ocenił(a) film na 7
Jaro_Nl

Musze sobie go całego przypomnieć, ostatnio sobie go chwile oglądałem, na prawdę fajny. Trzeba też docenić realizację tego filmu, wg mnie jest na prawdę świetnie dopracowany. Podobne odczucia wywołuje u mnie też "Zdążyć przed północą" z De Niro i Grodin'em, mocno polecam. :)

ocenił(a) film na 9
natan_

Przed chwila skończyłem oglądać - jak zwykle super wrażenia

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać - jak zwykle super wrażenia

ocenił(a) film na 10
deresto

Wiadomo! Jak leci to u mnie zawsze pozycja obowiązkowa

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Ja to oglądałem kiedyś w kinie. Filmy Camerona, wysokobudżetowe bajeranckie produkcje ogląda się tylko w kinie:-) A potem można sobie przypomnieć w domciu:-)

Jaro_Nl

Dokładnie!

Jaro_Nl

Uwielbiam odkąd obejrzałam go pierwszy raz na VHS w 1994, z moim tatą i dzięki tacie też stałam się fanką filmów akcji

ocenił(a) film na 10
Ana230

To mieliśmy podobnie, vhs kiedyś rządził!!! Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Jaro_Nl

Ja byłam nawet na tam w kinie :) (chyba rok 1995, czasy przedszkola) w kazdym razie niewiele z niego rozumiałam i nie podobał mi sie tak jak np. 1 czesc Mission Impossible, ale po latach wiadomo, inaczej se oglada :)

ocenił(a) film na 10

Wiadomo, jaja i akcja cały czas:)

ocenił(a) film na 9
Jaro_Nl

Teraz niedawno leciał, ubawiłem się znowu, kiedyś to filmy robili...:)

Jaro_Nl

Fajny film ,świetna rola Arnolda S, I J Curtis świetny finał z helikopterem.

ocenił(a) film na 9
Ruben_fw

I to zdziwienie córki, jak zobaczyła go w Harrierze... bezcenne... "Dad????"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones