PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691210}

Prawdziwe zbrodnie

True Crimes
4,2 4 394
oceny
4,2 10 1 4394
3,6 5
ocen krytyków
Prawdziwe zbrodnie
powrót do forum filmu Prawdziwe zbrodnie

Dla amerykanców nie liczy się to, że film oparty na faktach... I ze ta przemoc była naprawdę, i jest, i będzie bo życie to nie gra komputerowa. Amerykanie żyją dzisiaj w jakimś matrixie, kompletnie odrealnieni.

ocenił(a) film na 3
DaveDovah1993

Nie wiem za co amerykańscy recenzenci dają najgorsze oceny, ale prawda jest taka, że to jest po prostu bardzo kiepski film, ot i cały matrix revealed:)

ocenił(a) film na 1
niort

Zgadzam się z tą opinią w 100%! Wytrzymałem do końca tylko ze względu na Charlotte Gainsbourg i niezłe zdjęcia. Pomysł/temat na film był, gorzej z realizacją i grą aktorską (w tym angielszcyzną) polskich pseudo aktorów :( Jeżeli to miała być reklama w jakimkolwiek stopniu Polski itp. to wyrzucono w błoto pieniądze.

DaveDovah1993

Tylko, że to polacy, życjąjak niewolnicy w w zniewolonym świecie, i nawet nie potrafią tego dostrzec, że są gnojeni. I którzy objawiają \wolnośc, zarzucają matrix ? Zniewolony umysł polaków przestaje mnie zdumiewać. Zaraz hipotezę wysuwają, że to na pewno, że przemoc kobiet, tylko polak idiota nie odróżnia filmu od rzeczywistości. Polacy zyjąw matrixie dosłownie, jesteście i żyjecie w inkubatorach, które daje żryć i zyć waszym oprawcom, tj politykom, którym zależy na gnojeniu i zniewalaniu was. Film może się podobać a innym może się nie podobać. Kiedy tacy jak Ty zrozumieją, że to jest istota wolności. Wiem, że w polsce trudno top zrozumieć, bonie posiadać tego instynktu, a prawo do krytyki i własnej opinie tej nie po waszej myśli, sprzecznej z waszymi poglądami traktujecie zaraz jako coś oderwanego. To, że się wam nie mieści w małych zniewolonych łepetynach, nie znaczy, że tak nie jest i nie znaczy, że ten drugi nie może sobie uważać inaczej. Niewolnik z polski uczy ludzi, którzy mają do czynienia faktycznie z tym czym jest wolność, o tym, że zyją w matrixie? A powiedz komu się lepiej żyje? Polakom niewolnikom, czy Amerykaninowi ? I powiedz, czy tak wyśmiewani amerykanie przez polaków, że nie znają geografi i są głupi... dali by sobie odebrac wolność? Nie. Tak więc kto jest głupi skoro Polacy sobie dali odebrać wolność na razie do wymiaru sprawiedliwości ? Ja twierdzę, że to Polacy są głupim narodem, nie wiedzą co to wolnośc, nie znają jej tak naprawde, utożsamiają tylko z przelewem krwi, a tak na prawdę nie z odwagą, i heroizmem, i pielęgnowania tego poświęcenia, a sprzedają za garśc sprebiuków. Zasługujecie na swój żałosny los w tej Polsce.

levitr_li

wrzucasz wszystkich do jednego wora, a zapominasz i co najgorsze krzywdzisz tych którzy walczą z zaistniałą sytuacją...
pomijam zupełnie fakt, że idiotycznie uogólniając sytuację poniżasz także siebie....

levitr_li

Amerykanie mają wolność i demokrację ? Musisz mieć nie więcej niż 20 kilka lat. Amerykanie już dawno nie mają wolności . Im się tylko tak wydaje. Tam żądzą żydzi i robią z nimi co chcą. Jako że mają dostęp do broni to wydaje im się że mają wolność :-) A że są głupi to nie ulega wątpliwości. Naród który słuchając słuchowiska w radiu wpada autentycznie w panikę i sądzą że nastąpiła inwazja obcych na USA mówi wszystko o takim narodzie. A na geografii i historii innych narodów to faktycznie się nie znają. Oni uważają że są pępkiem świata. Ich jeszcze nawet nie można nazwać narodem. Zbyt krótko istnieją :-)

levitr_li

Jestem ciekaw skąd pochodzisz.. Nie ważne, Polakom do pięt nie dorastasz. Jestem ciekaw jak Twoje państewko i naród by się zachował mając taki kawał historii i takich sąsiadów dookoła. Czyżby USrael?

levitr_li

Dzieciaku jesteś kompletnym kretynem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones