PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691210}

Prawdziwe zbrodnie

True Crimes
4,2 4 394
oceny
4,2 10 1 4394
3,6 5
ocen krytyków
Prawdziwe zbrodnie
powrót do forum filmu Prawdziwe zbrodnie

Krąży plotka, że to on ma zająć się reżyserią :)

sylwia112sylwia

o co chodzi z tym filmem? Waltz ma grać Polaka?

Crazy_Ivan

Film na podstawie tej historii:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,14905907,Ta_makabryczna_historia_z_Polski_zai nteresowalo_sie.html

Ale nie sądzę, że Waltz będzie grał Polaka, raczej po prostu dostosują historię tak jakby działa się w USA i pewnie będzie grał jakiegoś amerykańskiego detektywa :P

iTemplar

rewelacja... w sensie scenariuszowym :) jak by dobrze przedstawili dochodzeniówkę polską :) mogło by to być coś :)

iTemplar

Ciekawa historia.
Dobrze odegrać z życia scenariusz plus dobry reżyser, aktorzy i może być świetny kryminał:)

iTemplar

Zgadzam się z Crazy_Ivan. Z opisu czysta rewelacja. Z dobrym scenariuszem, rezyserem i w dodatku Waltzem w obsadzie wyjdzie świetny film. Już czekam :)

iTemplar

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/25-lat-za-zabojstwo-kochanka-zony-gwiazda-dja ngo-o-slynnym-mordercy-z-polski,331649.html

iTemplar

Skoro najpierw inspirowali się artykułem z "New Yorker" to myślę, że zdjęcia, historia, jak i postać Bali będzie raczej nastawiona na odwzorowanie faktycznych wydarzeń w Polsce, niż film inspirowany zbrodnią polską. Poza tym myślę, że temat ciekawy na potencjalnie dobry film, dlatego się zainteresowało Hollywood. Może powstanie z tego dobra produkcja :)

sylwia112sylwia

Oby nie, już dawno się wypalił; ostatnio kręci same gnioty!

ocenił(a) film na 3
Mr_mokrego_pampersa

a są już jakieś szczegółowe informacje odnośnie filmu? Bo premiera niby za rok, a cisza.

Mr_mokrego_pampersa

Oho, kolejny znawca się odezwał... Nawet najsłabszy film Polańskiego jest świetny w porównaniu do prawdziwych gniotów.

Metropholis

Chyba masz klapki na oczach :-)

Mr_mokrego_pampersa

Ale tak serio - ja wiem, że Autor widmo, Rzeź czy Wenus w futrze do najwybitniejszych nie należą, są to słabsze obrazy Polańskiego, ale nazwac je gniotami to duże wyolbrzymienie w porównaniu do prawdziwych gniotów.

Metropholis

W tym sensie to się zgodzę. Warsztat to wciąż on ma znakomity, tylko wena go opuściła...Myślałem, że należysz do tych co bezkrytycznie wychwalają tylko dlatego, że to Polański ale jeśli dostrzegasz spadek formy to OK. Znam jego znakomite filmy z przeszłości stąd moje rozczarowanie i nieco zbyt ostry język...

Mr_mokrego_pampersa

Spadek formy to odpowiednie określenie :) Nie wiem, czy Polański nakręci jeszcze kiedyś coś na miarę Noża w wodzie, Dziecka Rosemary czy Chinatown (i w sumie wielu innych) ale i tak kazdym kolejnym filmem będzie budził zainteresowanie. Ciekawa jestem, co by wyszło gdyby naprawdę nakręcił True Crimes ;)

Metropholis

Raczej nie spodziewałbym się niczego wielkiego; pan ma już swój wiek i za dobrze aby mu zależało...wolałbym aby się zabrał za ten temat ktoś młody, ambitny i na dorobku...

Mr_mokrego_pampersa

W każdym razie po przeczytaniu tej historii liczę na naprawdę dobry film. Byłaby taka szkoda, gdyby go skopali...

sylwia112sylwia

Na wikipedii ktoś napisał, że film będzie w reżyserii Kasi Adamik, córki Agnieszki Holland... Czas pokaże.

ostry1111

Najgorzej, oby nie.

ostry1111

Na podstawie historii mają powstać podobno dwa filmy. Za jeden z nich bierze się Kasia Adamik.

ocenił(a) film na 3
sylwia112sylwia

Teraz imdb podaje Alexandros'a Avranas'a...

herc_ules

Inne źródła również to potwierdzają. Za scenariusz odpowiada ponoć Jeremy Brock, który ma na swoim koncie parę zasług.

sylwia112sylwia

A to nie jest tak , że w Polsce ścigają tego pedofila ?

SlasherManiak

Chyba tylko w USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones