PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691210}

Prawdziwe zbrodnie

True Crimes
4,2 4 394
oceny
4,2 10 1 4394
3,6 5
ocen krytyków
Prawdziwe zbrodnie
powrót do forum filmu Prawdziwe zbrodnie

Widziałem przed chwilą znak zabraniający parkowania przy jednej z krakowskich ulic z powodu kręcenia scen do filmu True Crimes. Plan zdjęciowy jest w jednym z domków jednorodzinnych na Starym Bieżanowie. :)

Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić moją dziewczynę, która pokazała mi te znaki. Cześć Aguś!!! :)

hiddenlord

Ojej ale fajowo! Heej!! :3

hiddenlord

Dzisiaj kręcili na os. Szkolnym przy i w Technikum Mechanicznym, jutro może też coś będzie

BIAW3

A to pierwsze zdjęcia z planu (może poznajesz okolice?): http://filmstart.pl/index.php/2015/11/26/pierwsze-zdjecia-z-planu-true-crimes/#

Warto zwrócić uwagę, że w rogu jednego z kadrów jest posąg Lenina, żeby widzi amerykański za bardzo nie poczuł się jak na zachodzie, muszą być klimaty postsowieckie. Trochę dziwne, sami polscy aktorzy plus Jim Carrey, miło, że Piotr Głowacki też się załapał, świetny aktor. Ciekawe, czy zdjęcia Englerta także będą podobne do tych zdjęć z planu.

brava

Zdjęcia gdzie odbywa się przesłuchanie były robione w ZSM na szkolnym, ten budynek w tym filmie jest komisariatem policji

brava

"Warto zwrócić uwagę, że w rogu jednego z kadrów jest posąg Lenina, żeby widzi amerykański za bardzo nie poczuł się jak na zachodzie, muszą być klimaty postsowieckie"

Ale takie postsowieckie pamiątki to pamiętam jeszcze 10 lat temu były :) A to jakaś książeczka z Leninem stojąca na półce pod warstwą kurzu, a to orzełek bez korony wiszący na ścianie, a to umeblowanie które zatrzymało się w latach 80tych. A jakby jeszcze dobrze pochodził po starych budynkach działających od czasów PRL to pewnie jeszcze coś by człowiek znalazł.

Gh0st

Ja mam wrażenie, że Amerykanów rajcują takie rzeczy: Lenin, czerwone gwiazdy, mówienie z rosyjskim akcentem.

hiddenlord

Jestem z krakowa i kolo mojego bloku krecą film

Krzysiek_Karwat

Uchylisz rąbka tajemnicy gdzie teraz kręcą?

Mieszkam na Stalowym i miałem wcześniej plan filmowy na podwórku i trochę mi do tego tęskno teraz:)

Parabellum

Nie mam pojęcia kolego gdzie kręcą chściałbym wiedzieć

Krzysiek_Karwat

Zjarany Krzysiek ?

hiddenlord

Byłam miesiąc temu w Auschwitz i widziałam Charlotte Gainsbourg!!! Nie wiem czemu nie podeszlam, chyba glupio mi bylo ze wzgledu na miejsce, teraz zaluje!

nina5121

Ona pewnie myslala tak samo jak zobaczyla Ciebie...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones