PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143285}

Prawdziwy Bruce Lee

The Real Bruce Lee
6,1 166
ocen
6,1 10 1 166
Prawdziwy Bruce Lee
powrót do forum filmu Prawdziwy Bruce Lee

Ale to nie zmienia faktu że reszta tego "filmu" to jakieś kawałki filmu z Dragonem i z jeszcze kims. Nie mające prawie nic wspolnego z Bruce Lee.
Poza dragonem który czasem przypomina Brue Lee.

Ale reklamowanie i podawanie tytułu Prawdziwy Bruce Lee no Kurcze do czegoś zobowiązuje.
Myślą że puszczą na początek urywki z pierwszych filmów Lee i to wszystko. A później zapchają reszte "filmu" innymi nie związanymni z Bruce Lee...

Ehh

Nie ma jak reklama nazwiskiem Legendy.
Mogli przynajmniej jakieś wywiady z Brucem Lee puścić. Więcej by to miało wspólnego niż te 2 urywki z tymi naśladowcami.
Mogli dać Jego archiwalne nagrania.
Albo chociaż wywiady ze znajomymi Bruce'a Lee.

Kpina.

ocenił(a) film na 4
matix87

Dokładnie jako dokument to lezy, ale w sumie miło sie oglądało kolejną naparzankę Kung-Fu mimo iż z Dragonem.
pierwsze 20min jest o BL
potem o naśladowcach a ostatnie 60min to chyba jakaś skrócona wersja jednego z filmów dragona... bo tak to wygląda.

I podsumowanie "Bruce Lee był tylko jeden"... brawo.

ocenił(a) film na 8
szczepan600

Ja dziś kupiłem ten film w Realu za 12 zeta

ocenił(a) film na 4
giovanni50

I tak przepłaciłeś :-) ... ale obejrzyj koniecznie... :-)

ocenił(a) film na 8
szczepan600

Jak to przepłaciłem???

ocenił(a) film na 4
giovanni50

Biorąc pod uwagę jakość tego filmu... nie wiem czy jest warty 12zł :-) Ja kupiłem za jakieś 6... ale w sumie warto to mieć :-)

ocenił(a) film na 8
szczepan600

Widziałem tez film Bruce Lee.Legenda kung fu

ocenił(a) film na 5
giovanni50

:) To dodam, że też kupiłem w realu, za 3zł (promocja z 12) i też jestem zawiedziony ;) Film widziałem tą równowartość piwa można na niego wydać ale nie powala, szczególnie jako dokument. Jako "rozrywkowy" dałbym 5,5/10

giovanni50

pojawil się sample najlepszego filmu z Dragon Lee z lektorem w dodatku https://www.youtube.com/watch?v=fv7niXUvYg0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones