PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626720}

Prawie jak gladiator

Gladiatori di Roma
5,6 7 830
ocen
5,6 10 1 7830
Prawie jak gladiator
powrót do forum filmu Prawie jak gladiator

Witam wszystkich! Podobno jest to kiepska animacja z Włoch. A są inne dobre animacje. Więc
pytam, jak Wam podobał się film. Proszę o szybką odpowiedź.

ocenił(a) film na 3
Rafalino_1000

Słabizna. Nie warto.

użytkownik usunięty
Rafalino_1000

Bardzo fajna baja ale Roman the Barbarian zrobil na mnie lepsze wrażenie :) z tym ze nie bardzo dla dzieci bo jest troche sprosnych scen ale na prawde mozna sie ubawić.

http://www.filmweb.pl/film/Roman+Barbarzy%C5%84ca+3D-2011-566438

ocenił(a) film na 3

właśnie te "sprośne sceny" lekko mnie zaskoczyły... jak Diana okazuje swoją dominację nad Tymonem niemalże wciskając mu but na szpilce w krocze.. no i ten biust jak u postaci z tekkena ;) pod tym względem jak dla mnie lekko przesadzone i kształtujące poczucie złudnego idealizmu w najmłodszych ;) ale bajka ogólnie znośna - nic więcej :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

właśnie przed chwilą obejrzałam, i muszę powiedzieć że bardzo fajna bajka ... trochę przewidywalna. Mimo to film mi się podobał ;) Szczególnie idealnie dobrali muzykę ! Co rzadko się zdarza w tego typu filmach. Jednym słowem, Polecam !

wincio24

Czyli Diana to była ta Diana, bogini łowów, rzymski odpowiednik Artemidy? Zaświtało mi to jak postacie kojarzyli to imie. Ale tak czy siak to całkiem nieźle im ta Diana wyszła:P

ocenił(a) film na 7
BlakJoint

Yhym dkoladnie moim zda niem autor tej postaci ,,Diany " lubi ostre dominujece kobitki :D

ocenił(a) film na 5
Rafalino_1000

Akcja jest tak szybko prowadzona, że nie da się przywiązać do jakiegokolwiek bohatera, a w dodatku wszystkie postacie są na tyle sztampowe, że praktycznie wiemy jakimi są charakterami od pierwszych chwil. Scenariusz jest przewidywalny do bólu, a samo zakończenie da się przewidzieć od pierwszych minut filmu, bajka absolutnie niczym nie zaskakuje. Graficy szli na łatwizne i lokacje które zobaczymy można zliczyć na palcach jednej ręki, a animacja jest sztywna jak z okresu gier na PSX. Bajka też nie jest tragiczna, da się ją obejrzeć, posiada kilka zabawnych scen, ale bez fajerwerków. 5/10

ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Jest to bardzo dobra animacja z Włoch, w przeciwieństwie do kiepskich animacji ze Stanów. Odniesienia do historii i mitologii sprawiają, że jest ona idealna dla dzieci.

ocenił(a) film na 10
Rafalino_1000

A mi sie podobała, fajna bajka, fajnie się oglądało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones