PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839387}

Prawo krwi

Let Him Go
6,5 7 930
ocen
6,5 10 1 7930
6,2 4
oceny krytyków
Prawo krwi
powrót do forum filmu Prawo krwi

Zobaczyć można,ale rewelacji nie ma.Ja jakoś oglądałem to bez większych emocji - niby jest dramat na ekranie,ale czegoś mi tu zabrakło.Nierówny film - nie trzymała tempa ta historia - są ciekawe momenty,ale niestety przeplatane zbyt długim "przynudzaniem".Za dużo tu tych rozczulających wspomnień,a za mało momentami napięcia i emocji.Na plus na pewno - piękne zdjęcia i widoczki,dobry Costner jako twardy charakterny dziadek oraz świetna Lesley Manville jako mamuśka tego rodu.Jest kilka ciekawszych scen jak ta kolacja z kotletami czy wizyta tej rodzinki w motelu.Podsumowując - niezły filmik do zobaczenia na raz.

ocenił(a) film na 6
kleju30

W pełni się zgadzam i mam te same odczucia po obejrzeniu. Bardzo nie równy film, pierwsze 40 min flaki z olejem. Scena z kolacją - sztos, atmosfera tak gęsta i napięta, że można ją kroić. W motelu też idzie się nieźle zagotować. Dodałbym jeszcze bardzo słodko-gorzkie zakończenie, niby się udało ale jakim kosztem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones