PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828}
6,8 24 497
ocen
6,8 10 1 24497
5,7 3
oceny krytyków
Prawo ojca
powrót do forum filmu Prawo ojca

Pierwotnie obejrzałem ten film w roku jego premiery. Rok 1999, kaseta VHS z licznych jeszcze wówczas wypożyczalni kaset. Dzisiaj przypomniałem sobie ten film on line. Zaskoczyła mnie jedna rzecz. W wersji VHS film kończy się utworem "Widzisz Marto", śpiewanym przez Ryszarda Rykowskiego. Wiem, bo temat ten tak bardzo mi się wtedy spodobał, że zgrywałem go z kasety VHS. Dzisiaj obejrzałem zdaje się jakiś DVD-RIP ponieważ nadal ten sam temat zamyka film, ale już z wokalizą Justyny Steczkowskiej. Przyznam, że jest to mniej pretensjonalne, bo wokaliza jest genialna i nie epatuje odbiorcy dość wartkim tekstem. Nie mniej zamiana tych wersji stanowi dla mnie ciekawostkę i dlatego pozwoliłem sobie tutaj wspomnieć o tym fakcie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
deeper_darkside

Ja oglądałem ten film niedawno temu na canal +. Seriale i tam na koniec Ryszard Rynkowski wykonuję piosenkę

ocenił(a) film na 6
misiek875

Najwyraźniej krążą dwie wersje.

ocenił(a) film na 9
deeper_darkside

Dzisiaj obejrzałam go na Stopklatce i Ryszard zaryczał na koniec. Ja za Steczkowską nie przepadam ,więc Rysiek na plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones