PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006906}
6,4 29 349
ocen
6,4 10 1 29349
6,0 21
ocen krytyków
Predator: Prey
powrót do forum filmu Predator: Prey

Bikoz ju think i kant

ocenił(a) film na 4

Więc "Prey" jest filmem o tym jak 60 kilogramowa Dżesika z wolnego wybiegu która potrafi
1.wycinac ziemniaki z podłogi
2.zbierac kwiatki
3.rzucać tomahawk'iem do drzewa
4. Tropić
5. Ma też alchemie na 100
Decyduje że zamiast trzeć chrzan że starą zostanie myśliwym.
Że się myli udowodnili jej, in order of appearance.
1. Jeleń
2. Lew górski
3. Drzewo
4.K*RW4 ZAJĄCE
5. Niedźwiedź
Na całe szczęście wszystkie jej porażki i braki w wyszkoleniu zostały zniwelowane poprzez przywiązanie sznurka do toporka co odczuły na własnej skórze zające .

Fast forward Dżesika z wolnego wybiegu o tym jak wnyki na niedźwiedzie zdrapaly jej skórę z piszczela trafiła do złego białego chowu klatkowego gdzie jej marzenia o gwałcie legły w gruzach z bo nikt nie miał czasu.

Następnego poranka pojawił się kosmiczny łowca który po tym jak JEDNYM CIOSEM dzień wcześniej znokautował niedźwiedzia i wycisnął go nad głowę w pojedynkę zamordował 3/4 obozu uzbrojonych traperów.
W tym czasie brat Dżesiki poszedł ratować konie a Dżesika psa bo przecierz mieli na to czas.

W obozie pies który rozumie język migowy był niestety w tarapatach bo zeby pilnowac Bestii potrzeba było 5 tęgich zakapiorow z czego 2 miało broń palną, na szczęście nasza bohaterka nauczona doświadczeniem z poprzednich porażek (jeleń, kot, zające niedźwiedź, drzewo i grawitacja) w jedną noc opanowała w stopniu mistrzowskim CQC i capoeire a kitowcy atakowali pojedynczo mimo przewagi liczebnej co dało jej doskonale zwycięstwo w tej potyczce. Wtedy do obozu wszedł człowiek który był tak głupi (pewnie dla tego ze był biały) że nie wiedzial jak starcic z bólu przytomnośc i zanim umarł nauczył Dzesike "szczegółowej" obsługi pistoletu skałkowego w jakies 5 min.
Wtedy do obozu wjechali:
Predator
Brat Dżesiki
I koń.
Oszolomiony zdolnościami wokalnymi jeźdźca łowca którego IQ i zdolności bojowe spadły w 15 min do temperatury otoczenia zresetował combat zabił śpiewaka, kobieta i pies oddalili się w nieznanym kierunku.
Dżesika w ciągu 24h od spotkania kosmity rozgryzła pozaziemska technologie i zastawiła pułapkę, kosmita w 24h od spotkania "Juleczki" o*hujau kompletnie zapomniał jak działa jego własne wyposażenie i popełnił samobójstwo.

Poważnie?
Gdyby autystyczny 7 latek zjadl alfabet i zrobił kupę wyszedł by lepszy scenariusz.

ocenił(a) film na 7
Elefak

Piękny komentarz. Film ratuje tylko świetna muzyka i ujęcia.

Elefak

WSZYSTKO PIĘKNIE, TYLKO TO NARU, NIE DŻESIKA.

ocenił(a) film na 9
Elefak

Świetny komentarz, ale jakoś sprawił, że film jeszcze bardziej mi się podoba xD dla mnie Prey 9/10

ocenił(a) film na 4
wojt9191

9/10 ?
Oczywiście to twoja sprawa ale jeśli to nie problem odpowiedz mi na pytanie jak oceniłeś pierwszą część "Predatora" albo np. "Skazany na Shawshank"
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
bocamaniek

Żaden problem ;) Shawshank - 10/10, Predatora 1. cz. nie widziałem. Ogólnie mam dość rozstrzelony gust, lubię bardzo poważne filmy i klasyki... jak np. Lot nad kukułczym gniazdem czy Ojciec z 2020 chyba... (wymieniam pierwsze, co przyszło do głowy, Ojca widziałem niedawno, Lot za brzdąca xD).

Lubię też takie powiedzmy mniej typowe... "Wszystkie odloty Cheyenna", "Disaster Artist" - również obu dałem 10, jeśli dobrze pamiętam.
(te dwa wymienione są piękne dla mnie)


Ale oceniam wysoko też kino typowo rozrywkowe (typu Prey czy Alita Battle Angel), bo w ocenach nie kieruje się tym, że film "jakiś ma być" podług kryteriów filmowych , ale biorę zazwyczaj to, jak mi się po prostu podobał i tyle. Czy się bawiłem, czy dał do myślenia, czy był pocieszny/ciepły, może podniósł na duchu, czy miałem ciarki katharsis xD Itd. Bez większej filozofii i na czuja :D

A się rozpisał chłopaczyna...

I to że dałeś Preyowi 4 w ogóle mnie nie rusza, bo każdy ma swój gust. Zresztą jak sam piszesz, to nasza sprawa, jak oceniamy.
I jeśli po prostu siedzę na filmie i dobrze się bawię, to aż tak nie patrzę na jakieś niedociągnięcia fabularne, nie mam w zwyczaju ich wypunktowywać (jeśli obraz mnie wciąga). Ogólnie lubię takie plemienne klimaty, więc możliwe, że tutaj to mnie m.in. wzięło. Może też kwestia że akurat byłem w nastroju na film, bo nie zawsze się taki ma, a to też wpływa na ocenę.

ocenił(a) film na 4
Elefak

Pośmiałem się, nie powiem :D ale raczej zgoda

Elefak

60kg? Przy tym wzroście była by grubawa. Nie więcej niż 55 z grubym naciąganiem. Tyle wiesz o kobietach co Kaczyński.

ocenił(a) film na 4
svd2

Dopóki ktoś nie siedzi mi na twarzy jego waga mnie nie interesuje. I nie mówi się gruba tylko dietosceptyczna.

Elefak

Dobre :))

Elefak

Ja mam tylko taki zgrzy że Predatorowi powinien skopać dupę jakiś najbardziej wybitny wojownik od tych Indian jak już a nie farfocel który nadaje się tylko do makijażu.

ChubakaCieLubi

Farfocel? Znaczy chodzi Ci o płeć? No ona wygląda jakby pod tymi barwami miała jeszcze mejkap...

Elefak

Cóż za świetny, wyważony, obiektywny komentarz. Lubię, kiedy ludzie pastwią się nad filmem w taki właśnie sposób.

ocenił(a) film na 3
Elefak

Głupoty piszesz, miała kroić rzepę, a nie trzeć chrzan a obsługi pistoletu uczył jej najwyżej minutę. No i waga max 50 kg :D

ocenił(a) film na 4
Quest1981

Wybacz mi

Elefak

Brawo. Ująłeś pięknie to co chciałem napisać, ale tego nie zrobię bo twój komentarz to cudnie podsumował. Dodajmy do tego z Jessica i jej brat walczą niczym samuraje i IpMan w jednym. Puma wielkości jaguara i nienaturalnie zachowujące się zwierzęta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones