PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 342
oceny
7,4 10 1 163342
7,3 28
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Tak powinien wyglądać oddział G.I.Joe! Chyba nigdy wcześniej ani nigdy później nie stworzono w filmie takiej ekipy komandosów i zapewne już nigdy się to nie uda bo aktorzy charakterystyczni, charyzmatyczni a zarazem dość utalentowani, przypakowani itd wymarli/zestarzeli się/ pokończyli kariery.
Na temat pozostałych zalet tego filmu można by napisać książkę.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Czy masz na myśli to, że mężczyzna, który zobaczy mosznę innego mężczyzny, jest od tego momentu przeklęty?

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Posłuchaj, hanysie, mnie teraz - zamień się w słuch - czy ty wiesz, że nie jesteś anonimowy, czy nie wiesz? Pomyśl może sobie jak ta prostytutka, twoja matka, jak będzie gwałcona na 100 chuji naraz, kur*o, a ty razem z nią cwelu! Odrobisz cały dług, kur*o, 900 bań długu, kur*o, pedale, odrobisz co do grosza! Szykuj się, cwelu, bo już cię, kur*o nie ma! I to ci obiecuję, za wszystkie te swoje dziadowskie i gnębiące posty, będziesz ruchany 1000x, szmato! Zacznij się, kur*o, modlić!

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Posłuchaj, hanysie, mnie teraz - zamień się w słuch - czy ty wiesz, że nie jesteś anonimowy, czy nie wiesz? Pomyśl może sobie jak ta prostytutka, twoja matka, jak będzie gwałcona na 100 chuji naraz, kur*o, a ty razem z nią cwelu! Odrobisz cały dług, kur*o, 900 bań długu, kur*o, pedale, odrobisz co do grosza! Szykuj się, cwelu, bo już cię, kur*o nie ma! I to ci obiecuję, za wszystkie te swoje dziadowskie i gnębiące posty, będziesz ruchany 1000x, szmato! Zacznij się, kur*o, modlić!

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Gosciu sam siebie pograzasz. Ale za to mam ubaw czytajac to xd

ocenił(a) film na 10
ANGELUS666888

sam sie pograzasz piszac takie b zdury baranie

ocenił(a) film na 10
Darq85

Piękny komentarz i temat :). 100% racji.

ocenił(a) film na 10
Darq85

Zgadzam się, mieli to "coś" w sobie że można było uwierzyć , że to prawdziwi Marines

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones