PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 448
ocen
7,4 10 1 163448
7,3 29
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Lipa

ocenił(a) film na 1

Oglądałem go przed laty. W ogóle film jest denny i strasznie słaby. Robiony na siłę.
Nawet nie pomogło to, że oglądałem go w wersji lektorskiej ze studia Coma.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Taa, ale Piatek 13go VII czy tam VIII to na 10/10. Na ''Lipa'' to sobie najwyżej nicka zmień...

ocenił(a) film na 1
Jabati

Ja jakoś nie mam problemu z ocenami filmów innych użytkowników.
Tak więc nie wiem do czego się czepiasz.

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

klasyke oceniasz na 1 a jakiś szajs na 10 to się czepiam, poza tym nie wiem jak oglądanie filmu z lektorem może pomóc w jego odbiorze...

ocenił(a) film na 1
Jabati

Bo mi się nie podobał.
Ciężko ci zrozumieć, że to co podoba się tobie, niekoniecznie wszystkim??

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Film jaki jest taki jest. Na 1 ocenia się totalny syf, którym Predator jedynka nie jest.

ocenił(a) film na 9
Jabati

nie zgadzam się z oceną Mavericka, ale zaglądanie komuś w oceny które powystawiał filmom to czyste BURACTWO! oceanił film tak a nie inaczej, możecie się z tym nie zgadzać, ale po co zglądać w oceny INNYCH filmów u niego na profilu? w tym momencie dyskutujemy o filmie Predator a nie o PIątkach 13... ehhh

ocenił(a) film na 9
belamyszkow

Tam Buractwo, wiele może o człowieku powiedzieć.

ocenił(a) film na 9
Jabati

po prostu nie lubię jak dyskusja na tematu jakiegoś filmu toczy się w ten sposób:
- a Ty temu filmowi dałeś ocenę 10 a to gniot
- a Ty oceniłeś XXXXXX na 1 a to arcydzieło ... itp itd

dyskusja prowadzona na temat filmu (w tym przypadku Predator) powinna zostać przy tym filmie - takie mam zdanie...
chociaz oceny filmow fakt, mogą Ci wiele o człowieku powiedzieć...

ocenił(a) film na 9
belamyszkow

Też nie jestem za tym, ale w niektórych przypadkach jest to konieczne. Jeżeli gość daje skrajnie niesprawiedliwą ocenę, a w przypadku Predatora chyba sam przyznasz, że 1 to gruba przesada, trzeba mu uświadomić niedojrzałość filmową.

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Bo obiektywnie ten film jak na kino akcji jest genialny, malo takich...Skoro caly swiat filmowy i nie tylko mowi, ze jest swietny to jakis rodzynek na przekor chyba twierdzi, ze to nieporozumienie, pomylka...no sorry, chyba sam jest jedna wielka pomylka!

ocenił(a) film na 10
Jabati

Może nie potrafi czytać....

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Polecam pod szlifować angielski albo chociaż obejrzeć z napisami - lektor zawsze zagłusza kwestie co przekłada się na gorszy odbiór filmu. A co do ocen drażni mnie dawanie jedynek i nie polecanie innym...nie spodobał się?? zapomnij o nim i ogladaj co innego - jakbym miał się sugerować tym co polecają a co nie na tym forum to została by mi M jak Miłość na dwójce...

ocenił(a) film na 10
carnivore1

haha popieram kolego :)

ocenił(a) film na 9
carnivore1

hehehe, również polecam i także nie lubię zerojedynkowości ;p

ocenił(a) film na 9
chemas

znaczy sie *popieram

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

A co ma piernik do wiatraka? Predator to absolutny klasyk kina akcji i na pewno nie zasługuje na ocenę 1 , 2 , 3 czy 4. Takie podejście zero jedynkowe do oceny filmów wskazuje mi na troling lub matołkowatość.

użytkownik usunięty
chemas

pewnie miał na myśli kamuflaż z kodem kreskowym, bądź co bądź to pierwsze wprawki w tym kierunku. hologramy zniszczą niedługo wszystkie zakończenia nerwowe i ludzie czy też zwierzęta (pozostaną tylko domowe albo hodowlane) nie będą już niczego odczuwać. nawet boks nam nie pomoże

ocenił(a) film na 9

he he

ocenił(a) film na 8
_Maverick__

Filmy trzeba umieć oceniać. Nota 1 to totalne dno, a Predator nawet dla osób którym się nie podoba taki nie jest i nie zasługuje na niższą ocenę niż 5.

ocenił(a) film na 10
Tony_Jaa

za to tango i cash to arcydzieło :D hehe

P_r_e_d_a_t_o_r

Od Tango i Cash to proszę mi się odpredatorzyć :D

ocenił(a) film na 10
rolnik_sam_w_dolinie

ale mi nie powiesz że to arcydzieło ;) 6 góra 7 i to raczej dla fana sly, russela i starych klimatów :)

ocenił(a) film na 9
P_r_e_d_a_t_o_r

dokładnie

ocenił(a) film na 9
P_r_e_d_a_t_o_r

czyli co? skoro to byś dał Tango i cash ocenę 6 góra 7 to już innym nie wolno dać wyższej?! spoko masz ...

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

dla mnie możesz zdać nawet 100. W czym masz problem ??

ocenił(a) film na 8
Tony_Jaa

Była nota 1 teraz jest 5 :)
Tak już lepiej.

ocenił(a) film na 9
Tony_Jaa

Zawsze jakiś postęp

użytkownik usunięty
_Maverick__

Marna prowokacja.

ocenił(a) film na 10
_Maverick__

ale jak sie nie podoba to nie daje sie 1 serio głupi jesteś czy udajesz? 1 to się daje serio jak to jest najgorszy film!

ocenił(a) film na 1
paul_van_dyk_87

Widać jacy jesteście "tolerancyjni".

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Obejrzyj sobie Movie 43 i pomyśl czy Predator zasługuje na ocene 1, wg. mnie Predator może nie zasługuje na 10 (czegoś mi brakowało) ale na mocną 9tke, dawanie mu 1 to bardzo absurdalna ocena.

ocenił(a) film na 9
Cobra93

Oczywiście, że tak. Ocena 1 wskazuje na to, że film jest po prostu poniżej wszelkiego poziomu. Zauważyłem jednakże, że wielu użytkowników ocenia tylko 1 lub 10, nie inaczej. Jest to chyba jakiś problem z możliwościami oceniania pośredniego.

użytkownik usunięty
_Maverick__

Widać jakim jesteś downem.

Dał 1, potem zmienił na 5 bo go zjechali.

ocenił(a) film na 1

Lepiej być downem niż ślepcem.

ocenił(a) film na 1

******************************************************************************** ********************
Nie odpowiadaj na moje posty, bo nie masz nic do zaoferowania oprócz swojego szczekania.
Pisać mogę sobie co chce i ile chce.
Nie masz też ŻADNEGO sensownego(czytaj: takiego który nie zrodziłby się tylko w twojej wyobraźni) powodu, aby czepiać się mnie.
A poza tym jakaś niepohamowana flustracja ?:)
To ostatni twój ATAK na który odpowiem, kolejny będzie zlekceważony. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego, debilnego poziomu. Pukasz w dno od spodu, a nie możesz przeboleć, że inni tego nie robią.
Żegnam pana.

użytkownik usunięty
_Maverick__

"To ostatni twój ATAK na który odpowiem,"

Założymy się?

O, znowu 1. Schizofrenia czy coś?

ocenił(a) film na 1
_Maverick__

Jakoż jestem trochę wyżej niż twoje dno.
Nie słyszę twojego stękania.

ocenił(a) film na 10

daliśmy taką samą ocenę klasykowi, obydwaj nie zgadzamy się z tym prowokatorem ale po co ludzi wyzywać od downów? to obraźliwe szczególnie pod adresem osób które cierpią na tę chorobę. wiem wiem nudzę i się czepiam ale zawsze mnie to raziło!

a co do predatora, dla mnie klasyk nad klasyki

_Maverick__

Jakkolwiek szanuje tutaj zdanie innych, to nie mogę zrozumieć Twojej oceny przy takim klasyku. Wynika tylko jedno - to nie jest obiektywna ocena. To tak jakby ocenić Troje albo Piękny Umysł na 1.

ocenił(a) film na 10
_Maverick__

Jednak masz strasznie dziwny gust. Oceniasz jak ten szympans wszystkie części "piątku 13" na 10... jak leci... a takie filmy jak Predator na 1.... poza tym zrób sobie takie zestawienie.... "Piątek 13 vs Pluton" (którego oceniłeś na 6...) i porównaj który ma większe atuty. Weź pod uwagę umiejętności aktorów, klimat filmu, przesłanie, scenariusz, ścieżka dźwiękowa. Nie faworyzuj filmów ze względu na gatunek... lubisz horror to od razu 5 ocen do przodu. Jakiś inny gatunek ocena w dół... bądź profesjonalistą.

ocenił(a) film na 10
_Maverick__

Następny marny prowokator .........

TERMINATOR2

Dokladnie. Zawsze mnie dziwi ze jest tylu ludzi którzy za wszelka cene chcą komus takiemu udowodnić na sile ze film jest ok a może nawet zmusic do zmiany zdania. A ten się cieszy ze udało mu się kogos sprowokować.
Buheheh.

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

chyba matka ci do wanny wchodziła jak dales 1 ... co za pastuchy zyja na tym swiecie

ocenił(a) film na 10
rafter_2

Haha 1/10 ???????
Żałosne.Mógł ci się film nie spodobać,ale dając 1/10
tylko źle o tobie świadczy.4/10 jeszcze bym jakoś przełknął ale
twoja ocena to potwarz i obraza dla fanów tego filmu i tacy jak ty
tylko niepotrzebnie zaniżają nasze dzieło i wyprzedza go pełno innych filmów
które mu do piet nie dorastają.

_Maverick__

Bo jesteś po prostu tępy. Po ch... się tu wpieprzasz i ryjesz jedynką debilu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones