PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 343
oceny
5,0 10 1 30343
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Gniot Roku!

ocenił(a) film na 1

Żałosna parodia filmu który kiedyś był ikoną wśród gatunku filmów AkcjaSci-Fi. Popłuczyny po Predatorze bez składu i ładu z solidną porcją dennego humoru. Brawo panie Shane Black !BRAWO!!!

ocenił(a) film na 1
stary_poeshlowiec2

A pod koniec filmu ta sama laska niczym rambo strzela z karabinu z granatnikiem ;) dotrwalem do konca bo chcialem sie posmiac troche.

ocenił(a) film na 4
marcel797

a pamiętam jak mawiano, że Predator 2 Starcie w mieście to słaby film.
W porównaniu do tego szajsu to arcydzieło.

ocenił(a) film na 1
settokaiba

Myślę że to koniec marki Predator.

ChubakaCieLubi

Nie powiedziałbym, że to koniec całej marki, nadal pozostają jeszcze komiksy/gry wideo.

ocenił(a) film na 1
marcel797

Brawo, miałem napisać coś od siebie ale ująłeś to tak dobrze, że nie ma sensu się produkować. To jest tak straszne dno, że poświęcanie mu więcej uwagi nie ma sensu. Szkoda tylko, że nie napisali od razu że to parodia.

ocenił(a) film na 1
marcel797

Każdy kto nie zgadza się z tą opinią jest dla mnie tępakiem i nigdy nie powinien oceniać filmów. Gdybym przed seansem przeczytał Twój post to bym nie zmarnował 3 godzin życia kur jego mać!

ocenił(a) film na 1
marcel797

to było coś mocno żenującego...

marcel797

Ogólnie jak z Predatora zrobić komedię.

ocenił(a) film na 10
marcel797

sami jestescie Gniot, filmy jest spoko , chce mi się smiać z hejterów takich jak wy którzy wpisują bzdury

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

Powiedz mi, jakim trzeba być cofniętym w rozwoju bezguściem, by dać temu gniotowi najwyższą z możliwych ocen? Ja rozumiem, że film może się podobać amebom, które nie mają porównania z poprzednimi częściami. Zrozumiałbym nawet gdyby film podobał się nawet bardzo.... ale żeby dać 10 co symbolizuje arcydzieło? To jakaś kpina...

ocenił(a) film na 3
Czarny_BP

Cofam mój komentarz. Wystarczy wejść na twój profil, by wiedzieć z kom ma się do czynienia. Szkoda, że nie zrobiłem tego wcześniej.

..i ten nick. Strzelam w ciemno, ze masz nie więcej nić 14 lat.

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

365 dni na 10? xDD Jakie bezguście

ocenił(a) film na 2
marcel797

Zniszczyli totalnie klasyk mojego dzieciństwa.....

marcel797

Nie bądź taki wyrozumiały:/Powiem więcej,jako fan predatora uważam ten film za największą szmirę,kaszanę,szambo i dno ostatniej dekady.Jest koszmarny pod każdym względem,tylko kilka przykładów:1)Czuć było wyraźnie studio a nie plener 2)Jakiś festyn dziecięcy,dziecko z gęba predatora na łbie sobie biega,co to ma być kino familijne?3)Na czele "tych złych"stoi ogrniczony murzyn-niedojda,któremu nic się nie udaje 4)Zmontowano ekipę "antypredatorową" z samych półgłówków i z wyglądu i z zachowania,jakaś karykatura Zabójczej broni z tego wyszła,bo ich żarciki śmieszne nie były 5)Główny bohater na co dzień ma pewnie do czynienia z wszelkiej maści obcymi bo jak mu prawie na łeb zleciał statek z predatorem to kompletnie się tym nie przejął 6)Czy to norma,że jak predator wylezie ze swojego statku to musi być taki wku...y i od razu wszystkich atakować?7)Fabuła?To w tym filmie coś takiego było?Powiem wam,że film zrobił na mnie tak upiorne wrażenie,że mimo tego iż kupiłem go na niebieskim dysku za 89zł w ciemno,to po obejrzeniu ze strachu zaraz opierniczyłem go na OLX za 20zł:(I do dziś mam koszmary.

marcel797

Nadchodzi sequel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones