PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 303
oceny
5,0 10 1 30303
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Czuję po kościach, że ten film będzie reprezentował taki sam poziom jak nowy Obcy, ... obym się mylił.

Bratek24

Zatem zapowiadana "rewolucja" odbije się twórcom mocną czkawką. Ja ze zwiastuna i opisu filmu niczego rewolucyjnego nie odkryłem.

Bratek24

Akurat przymierze nie jest aż takie złe, fajnie łączy temat Prometeusza i Alienów wiec bez przesady z tym narzekaniem, dla mnie na pewno o wiele lepszy niż Przebudzenie, pozdro!

ocenił(a) film na 3
Zlota_Generacja

Nowy obcy przy tym do Mega film

eragonmark

Czyli musi być naprawdę źle. Ostatecznie szkoda, bo zawsze pałałem sympatią do rasy Predatorów, która jak widać po udanych 2-ch pierwszych częściach nie doczekała się godnych kontynuacji.

ocenił(a) film na 1
Zlota_Generacja

Uwielbiam świat Predatora ale nowy Predator to kompletne Dno. Porażka dużego ekranu nie chcę być złośliwy ale mam nadzieję że producent straci miliony $ na tym gównie które śmiał nazwać PREDATOR.

ocenił(a) film na 3
Zlota_Generacja

Trafiony, zatopiony!

robek81prl

No tak, szkoda tylko, że to nie kumulacja Dużego Lotka i nie trudno było trafić znając obecnie panujące tendencje filmowe. Szkoda tylko że widz na tym traci, traci też marka budowana przez lata. Sam z jednej strony ubolewam, a z drugiej się cieszę. W związku z tą tendencją coraz rzadziej uruchamiam tv, Internet, telefon, w kinie też dużo rzadziej bywam, a dzięki temu jest więcej czasu na czytanie, aktywności fizyczne i inne przyjemności.

ocenił(a) film na 1
Zlota_Generacja

Jest o wiele gorzej niż czujesz...

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

no to Venom go z łatwoscia przebije

ocenił(a) film na 2
Zlota_Generacja

Poziom chyba gorszy od Obcego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones