PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 306
ocen
5,0 10 1 30306
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Zwiastun

ocenił(a) film na 7

Kiedy zwiastun ?

ocenił(a) film na 4
grapho71

podbijam pytanie ... kiedy?

grapho71

Pierwszy zwiastun zadebiutuje wpierw na CinemaCon (23-26 kwietnia), dopiero później będzie puszczany w kinach [ http://www.predator4-movie.com/news/first-movie-trailer-the-predator-debuts-at-c inemacon-this-month-then-theaters ]. 20th Century Fox ma swój panel dokładnie ostatniego dnia - 26 kwietnia [ http://cinemacon.com/schedule#horizontalTab5 ]. Czyli powinniśmy spodziewać się go pod koniec kwietnia - początek maja.

grapho71

Już [ https://www.youtube.com/watch?v=iJ3oX98ng8U ].

ash_williams85

Wyglad Predzia spoko mam nadzieje ze film nie bedzie przekombinowany, kino obowiazkowo :)

ocenił(a) film na 4
hudylobo

po tym zwiastunie to skuszę się na pierwszego CAMA kinówkę, bo film wygląda jak totalne GÓWNO ...

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

Hmm, czy ja wiem... Sam trailer jest krótki, klimatyczny i nie pokazuje zbyt wiele (i dobrze - w końcu jakaś odmiana, w przeciwieństwie do ostatniego zwiastuna "Venoma") - Ciekawe też, czy okaze się lepszy od "Predators" (ten był świetny!)

bo to teaser , a nie finalny trailer

zresztą dokrętki na planie nie wróżą nic dobrego i ten dzieciak wygląda to na typowy teen slasher , a nie na action horror

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Już się wypowiadałem w oddzielnym temacie, ale i tutaj też napiszę:

Wczoraj swoją premierę miał zwiastun. Obejrzałem i przyznam, że nie wróżę filmowi nic dobrego. Obym się mylił. Pewnie się wybiorę do kina z ciekawości. W zwiastunie, nie ma brudu, flaków, mroku, testosteronu, wulgarności, smrodu, potu, atmosfery grozy oraz innych cech, którymi charakteryzowały się dwa poprzednie klasyczne filmy. Na zwiastunie wszystko jest sterylne, błyszczące, wymuskane. Aktorzy piękni, pachnący jak z kina familijnego albo serialu młodzieżowego. Jakbym obejrzał zwiastun Avengers, a nie zajawkę filmu dla widzów od lat 18. Smuteczek ;( Przypuszczam, że już nie doczekam za swojego życia prawdziwego następcy dwóch klasycznych filmów z Yautją. Ten film będzie plastikowy, "marvelowski". I w dodatku ten chłopczyk... Pewnie się zakumpluje z łowcą i zostaną najlepszymi przyjaciółmi ;( Do tego opis pod filmem: "Od zewnętrznego zasięgu kosmosu po ulice małych miasteczek na przedmieściach, polowanie trafia do domu w wybuchowej rewolucji Shane'a Blacka z serii Predator. Najbardziej śmiercionośni myśliwi wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i groźniejsi niż kiedykolwiek wcześniej, genetycznie zmodernizowani przez DNA innych gatunków. Kiedy młody chłopiec przypadkowo uruchamia powrót na Ziemię, jedynie załoga byłych żołnierzy i niezadowolony nauczyciel przedmiotów ścisłych może zapobiec końcowi ludzkości." Przypuszczam, że będzie dwójka łowców. Jeden mutant genetyczny a drugi ten dobry. I ten dobry wejdzie w spółkę z ludźmi przeciwko mutantowi. Quźwa, jakbym Marvela X-MANów oglądał >:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones