PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544625}
5,3 189
ocen
5,3 10 1 189
Pregnancy Pact
powrót do forum filmu Pregnancy Pact

podobal mi sie

ocenił(a) film na 7

film calkiem spoko,poruszam wazna tematyke nieletnich dziewczyn w ciazy...swoja droga na faktach,slyszalam o tej aferze wczesnie,ale dopiero po zobaczeniu tego filmu poszperalam troche w necie.godny zobaczenia,w szczegolnosci przez mamy nastolatek i nastolatki.bardzo lubie filmy z cyklu lifetime.nie sa to dziela artystyczne,bo nie maja takie byc,poruszaja za to istotne zagadnienia i sa oparte na faktach

ocenił(a) film na 7
domisku 24

moge sie dowiedziec gdzie go widzialas???tez jestem bardzo ciekawa tego filmu...

ocenił(a) film na 7
lLlada

na stronie oficjalnej lifetime movie, albo na megavideo

ocenił(a) film na 7
domisku 24

znalazlam, obejrzalam i zgadzam sie, ze dzielem artystycznym to nie jest, ale 'moze byc' ;]
tematyka zeczywiscie interesujaca, szczegolnie, ze w Polsce takie przypadki pewnie tez sie zdarzaja
Ja w zyciu nie pomyslalabym, ze 5 dziewczat z mojej klasy z podstawowki zajdzie w ciaze ponizej 18roku zycia;/

lLlada

jak najbardziej sie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. film arcydzielem nie jest ale temat wazny. polecam

panna_faunia

a polecisz mi stronę na której można znaleźć polskie napisy do filmu, bo film ściągnęłam, ale jest po angielsku.

ocenił(a) film na 7
malpka_1

ja ten film ogladalam online i to po angielsku, wiec moze po prostu polskie napisy nie zostaly jeszcze przez nikogo zrobione? :\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones