PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 994
oceny
8,1 10 1 398994
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Nolan nie dla mnie ;/

użytkownik usunięty

Najpierw obejrzalem 2 batmany w jego wykonaniu: ocena 2x6, no i bylem zdania ze to przecietny rezyser, no ale po obejrzeniu prestiżu totalnie się zawiodłem na tym rezyserze i chyba nie siegne juz po incepcje. Nie wiem, jakos kino Nolana do mnie nie przemawia, ale nie mam nic do wszystkich jego fanów.
A jezeli chodzi o prestiz to za bardzo to pogmatwane, nie chodzi tu o to, ze nie rozumiem filmu, tylko to, ze nie moge sie skupic nad filmem, ktory mnie nuzy i wyciagac z niego wnioskow. Poza rozbudowanym scenariuszem to moim zdaniem ten film nic nie przekazuje, zadnej glebokej tresci. Takie jest moje zdanie na ten temat ;)

użytkownik usunięty

Mi u Nolana bardzo podoba się podejmowanie prób oglądania poruszanych tematów z wielu stron, raczej trudne do osiągnięcia przy tradycyjnym, zdecydowanym wyróżnianiu głównych postaci i wyłącznie ich punktu widzenia.
To się nie musi podobać wszystkim... Twórców filmowych i ich dzieł jest tyle, że bez problemów znajdziesz jakiś zajmujący Cię substytut 'Incepcji' :)))

Wiesz nie oglądałam Batmana, ale widziałam za to Prestiż. Zgadzam się z tobą. Bardzo przeciętny film. Jednak obejrzyj sobie Incepcje. Na niej się nie zawiedziesz , gwarantuje. Chyba jedyny film Nolana który mi przypadł do gustu ;)

ocenił(a) film na 8
bellatrixx_2

Oglądałeś Bonda? To widziałeś Batmana. Identyczny schemat, tylko zamiast gościa w garniturze jest gość w pelerynie. Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie Batman Burtona.

ocenił(a) film na 10

Moja diagnoza- ADHD.

użytkownik usunięty

Temat zamknięty.

użytkownik usunięty

...i nieaktualny.

NIC nie jest zamknięte,do puki JA nie powiem że jest zamknięte.

ocenił(a) film na 10

Nie przekazuje żadnej głębokiej treści? Wiele tu bzdurnych treści dyskusji i wypowiedzi się naczytałem ale to już jest ta mała i nic nie znacząca kropelka przelewająca czarę goryczy. Jesteś kolejnym, który główno wie a jeszcze mniej rozumie, za to zdanie musi mieć na każdy temat. Synek, weź ty się za czytanie. Może wtedy, gdy już cokolwiek zaczniesz rozumieć z otaczającego świata, przestaniesz wydawać tak krzywdzące sądy z tego jedynie powodu, że twoje ograniczenie umysłowe nie pozwoliło ci dostrzec nic poza własną chęcią "wypowiedzenia się". Wybacz, że może cię tym obrażę, ale tak to już jest, że nazwanie idioty po imieniu zawsze będzie mu urągało. Wielu tu takich jak ty i wielu jeszcze będzie niestety po tobie, co mnie drażni niezmiernie ale do procentażu idiotów w społeczeństwie już chyba się przyzwyczaiłęm. Wkurza mnie jednak bardziej to, że z czasem będzie coraz gorzej i zamiast tępych dyskusji na temat "plamki na łapce kotka" czy "kształtu kapelusza" i innych epokowych odkryć w rodzaju "figur woskowych", zaleje to forum szambo gimnazjalnego ignoranctwa i postępującego postpseudoedukacyjnego zidiocenia pod postacią tobie podobnych klonów.A jak widzę już nie jesteś w tym temacie osamotniony. Bywaj.

użytkownik usunięty
hornedgod

Napisałem wyżej, że temat jest już nieaktualny, więc na cholerę mi odpisujesz, obrażając mnie przy tym. Poza tym pisałem to 2 lata temu i sam się teraz nie za bardzo zgadzam z tym co tam napisałem.

A tak w ogóle, to co Ty człowieku o mnie wiesz?

A dyskusji z użytkownikiem, który na wstępie rzuca we mnie obelgami, prowadzić nie zamierzam. Bywaj i Ty.

oj dawać 1 jakiemuś filmowi to bardzo ostra krytyka... wiem wiem, temat zamknięty i nie chcesz do niego wracać no ale kurde dać 1? Ja bym takiej oceny nie wystawił nawet najbardziej beznadziejnemu, debilnemu filmowi... wystawił bym taką ocenę filmowi promującemu tylko i wyłącznie przemoc i brutalność ale raczej takowego filmu nigdy nie obejrzę i nie mam na to najmniejszej ochoty. Już za samo to że jakiś film powstał myślę że chociaż te 2 można dać... nawet jeśli gra w nim Justin Bieber i udaje pawiana (wiem wiem, dziwny przykład ale nic innego nie wymyśliłem :P). Co do Prestiżu to jeszcze nie oglądałem ale mam w planach, ogółem też nie jestem fanem Nolana ale może ten film to zmieni.

Swoją drogą to trochę mnie dziwi że tak zjechałeś ten film używając takich a nie innych argumentów podczas gdy w ulubionych masz 2001 Odyseję Kosmiczną...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones