PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 399 006
ocen
8,1 10 1 399006
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Może znacie jakieś podobne filmy, opowiadające historie z przełomu XIX i XX wieku?
Oprócz Marzyciela, Iluzjonisty, Moulin Rouge, Miss Potter bo te już oglądałam.

paulinne

nie jestem pewna czy wcelowałam sie akurat w przełom XIX i XX wieku, ale polecam "Dumę i uprzedzenie", "Emmę"
ale i tak prestiż i iluzjonista lepsze ;)

milena____2

Polecam stronę http://www.filmypodobnedo.pl/Prestiz/
Jest tam dużo innych podobnych filmów.

paulinne

Ja zaproponuję "Dorian Gray" , bardzo interesujący i wciągający według mnie.

ocenił(a) film na 9
paulinne

A może Merry Shelly Frankenstain, klimatycznie tych czasów powinien pasować. Albo genialny Wehikuł Czasu ! Cały film nie jest w tym samy klimacie ale jak są takie fragmenty to są jedne z najlepszych jakie widziałem. Dorain też jak zauważył kolega będzie pasował. A może odrobinę Liga niezwykłych dżentelmenów?

ufo254

Więc tak: Wszystkie ekranizacje książek Jane Austen oglądałam, więc odpadają. Doriana Grey'a oglądałam. po tym, jak przeczytałam książkę. Ligę niezwykłych dżentelmenów również mam za sobą. Dzięki za Merry Shelly Frankenstain, ląduję na mojej liście filmów do obejrzenia.,

ocenił(a) film na 9
paulinne

Daj znac czy trafilem i jak sie podobal :)

ocenił(a) film na 9
ufo254

http://www.filmweb.pl/film/Frankenstein-1994-1030

ufo254

Seans Frankenstaina mam za sobą. Film pamiętam, że oglądałam parę lat temu w telewizji, na pewno pamiętam niektóre sceny, jakieś urywki. Byłam wtedy dzieciakiem i na pewno na tej podstawie nie oceniłabym filmu. W sumie dziwie się, że sama do niego nie dotarłam, w końcu gra tam Helena i Kenneth Branagh. Film bardzo mi się spodobał. Bardzo lubię ten klimat i dzięki za polecenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones