PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 399 006
ocen
8,1 10 1 399006
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Moglby mi ktos pomoc w szukaniu filmow o podobnym charakterze? Interesuja mnie filmu typu jak ten czy Pachnidlo, chodzi dokladnie o to by akcja krecila sie w 'starszych latach', nie w dzisiejszych..

bad.mother.fucker

Iluzjonista, Wyspa Tajemnic

ocenił(a) film na 10
Vaylander

Wczoraj ogladalem Iluzjoniste i bardzo mi sie spodobal, wlasnie o taki klimat dokladnie mi chodzilo !: ) Jest jeszcze wiecej takich produkcji? Wyspe tajemnic ogladalem jeszcze przed prestizem, rowniez bardzo dobre kino

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Aa i znalazlem jeszcze takie filmy jak "Nieustraszeni bracia Grimm" czy "Gwiezdny Pył", nie ogladalem ich jeszcze, sa to podobne filmy do tych wyzej wymienionych?

bad.mother.fucker

W pewnym stopniu podobne, ale na pewno gorsze i aż wycieka z nich fantastyka. Warto jednak obejrzeć. Gwiezdny Pył szczególnie warto przeczytać, bo ksiażka jest dobra, a film średni i w dodatku chyba przeznaczony dla młodszego widza.
Co do w miarę podobnych filmów, musiałbym dłużej pomyśleć. Może spróbuj Wrogów Publicznych?

Vaylander

Pomyślałem i nasunął mi się film Gangi Nowego Jorku. Zobaczyć też warto na raz Van Helsinga. Więcej chyba nie wymyslę.

ocenił(a) film na 10
Vaylander

To Gwiezdny pyl odpada w takim razie, tak samo jak zwrocilem uwage na beuwolf czy cos takiego i tez jak zobaczylem scr to zwatpilem.. nie o czysta fantastyke mi chodzi :) Van Helsinga ogladalem ale to juz dosc dawno, ciekawy jest.. Gangi oraz Wrogow Publicznych nie ogladalem, za chwile poszperam po fw i zobacze jak to sie ma :P
Dziekuje za pomoc, temat nadal aktualny.. jakby ktos mial jakies ciekawe propozycje to prosze pisac, bylbym bardzo wdzieczny :)

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Popatrzylem za tymi filmami i stwierdzilem ze pierw ogladne Van Helsinga.. pomylilo mi sie z Underworldem i to ten film ogladalem :P Gangi Nowego Yorku beda nastepne, tylko ze gra tam ta cala Cameron, nienawidze filmow z jej udzialem ;/

bad.mother.fucker

Gangi Nowego Yorku to za..isty film, mimo że gra tam Cameron Diaz:P bardzo polecam! Natomiast Wrogowie Publiczni raczej nie zachwyca. Byłem w kinie i nie obejrzał bym drugi raz. Polecam dużo bardziej Nietykalnych:)

bad.mother.fucker

szerloka holmesa z hju dzakmanem, moze jeszcze osada se przypomne to dam znac .....

ocenił(a) film na 9
bad.mother.fucker

W starym klimacie polecam "Z piekła rodem", "Imie rozy", "Jezdziec bez glowy". Byc moze jakims cudem nie widziales ktoregos z nich:)

ocenił(a) film na 9
bad.mother.fucker

ja polecam "Arsene Lupin", może "Wywiad z wampirem", chociaż to już bardziej nowoczesne. poza tym "Kochanice króla". przede wszystkim jednak pozycja pierwsza, najbardziej oddaje klimat Prestiżu czy też Iluzjonisty;) no i pochwalam gust, też uwielbiam tego rodzaju filmy:)

ocenił(a) film na 10
iga_bauer

O i chwilke nie zagladalem do tematu a tu widze pare nowych wpisow :) Jezdzca bez glowy ogladalem, tak samo kochanice krola, swietny film :) Zaraz popatrze za tymi tytulami na fw i cos jeszcze na noc sobie zapuszcze :P No te filmy sa po prostu swietne, nie przepadam za 'nowymi' produkcjami typu hmm jakies Ironmany czy cos, choc dwojke ogladalo sie przyjemnie :P

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Nie moglem juz zedytowac komentarza.. Ok, lece ogladac 'Z piekła rodem' :) a jutro jak znajde czas to Arsene Lupin przegladne. Dziekuje za tytuly, jesli jeszcze przyjdzie Wam cos na mysl to walcie w tym temacie :) Musze uzupelnic braki :P

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Filmy ukazujące dawniejsze czasy to prościej kostiumowe :P tylko zależy czego oczekujesz jeszcze w połączeniu z kostiumowym - dramatu, komedii, romansu, kryminału?
Oprócz w/w filmów polecam jeszcze "Sherlocka Holmesa" (2009), ale to prawdopodobnie już widziałeś bo to nowy film :P, to jeszcze "Ostatni Mohikanin" (1992)

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Jesli chodzi o polaczenie, jest to nieistotne :) Sherlocka widzialem juz dosc dawno, swietny film.. wczoraj ogaldalem Osade i tez b dobry film.. zostaly mi jeszcze Gangi Nowego Yorku to ogladniecia, jakos ciezko jest mi sie zebrac do tego filmu :P Takich filmow wyszlo mnostwo, filmy z jakims tlem historycznym ogladalem chyba wszystkie z tych 'znanych'.. jesli znacie jeszcze jakies tytuly z tego 'wora' to prosze podawac tytuly, mysle ze na przyszlosc nie jednej osobie przyda sie ten temat :)

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Znalazlem takie filmy jak :Człowiek w żelaznej masce i Braterstwo filmow.. moze mi ktos doradzic czy sa to dobre produkcje? Nie chce stracic czasu po prostu :)

ocenił(a) film na 10
bad.mother.fucker

Nie oglądałam żadnego z tych dwóch, więc nie mogę w tym wypadku doradzić, ale przypomniał mi się "Dorian Gray", to jest film w klimacie starszych czasów, może by ci się spodobał, ale nie ma pojęcia, ponieważ nie oglądałam i słyszałam też różne opinie na jego temat.

ocenił(a) film na 10
panello

Ogladalem Doriana Gray i b mi sie spodobal, swietny klimat filmu i ogolnie jestem na tak :) Teraz zrobilem sobie 'banie' z Piratami z Karaibow i wszystkie czesci ogladam pokolei :P Jesli ma ktos jeszcze jakies inne pomysly to prosze pisac :)

bad.mother.fucker

moze spodoba sie Tobie Wilkolak z Del Toro i Hopkinsem....tez XIX wiek....

ocenił(a) film na 10
czelin49

Ogladalem Wilkolaka.. i faktycznie podobal mi sie :D

bad.mother.fucker

moze Pan i wladca na krancu.....z Russelem Crowe....sie spodoba

Vaylander

Na tej stronie można znaleźć jeszcze inne podobne http://www.filmypodobnedo.pl/Prestiz/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones