PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 994
oceny
8,1 10 1 398994
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

Wspaniały *o*

ocenił(a) film na 10

Idealny, wspaniały, cudowny, zachwycający, a końcówka według mnie bardzo udana! cieszę się że tak się skończyło i od początku miałam taką nadzieje <3
ale mam pytanie. Jest do tego książka? Bo nigdzie nie mogę jej znaleźć, a gdzieś natrafiłam się na wzmiankę o tym...

niezgodna136

Tez całkiem niedawno zadałem tutaj pytanie odnośnie książki. Na szczęście trafiła się osoba, która mi ją sprzedała :)

Może też ci się uda :)

ocenił(a) film na 8
niezgodna136

Dopiero teraz go ogladasz??!! ;) ps. jest jedno male ale w tym filmie-poswiecenie blizniakow jest bez sensu.Do sztuczki mogli se udawac,zmieniac sie by byc w pelni usatysfakcjonowani, ale na cholere robili to w zyciu???!!!!! To nie bylo potrzebne i to jest minus i brakujace ogniwo filmu, notabene bez ktorego nie byloby az tak pogmatfanej i dramaycznej fabuly. Film osiem lat temu robil wrazenie i robi nadal-ma tzw klimat.Polecam i sam oceniam mocnym 8.

użytkownik usunięty
niezgodna136

Jest książka! W końcu na jej podstawie powstał film. I gdy film jest w mojej ocenie 7/10, to książka jest po prostu doskonała.

ocenił(a) film na 10
niezgodna136

peterson23, gdyby nie zmieniali się też w życiu szybko sekret sztuczki wyszedł by na jaw, było wyjaśnione przy okazji chińczyka, który dla jednej sztuczki w życiu udawał niepotrafiącego chodzić staruszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones