PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259945}

Prestiż

The Prestige
8,1 398 994
oceny
8,1 10 1 398994
7,5 43
oceny krytyków
Prestiż
powrót do forum filmu Prestiż

kwestia Bordena

ocenił(a) film na 7

obejrzałam film drugi raz i się zastanawiam ktory z blizniaków był w celi? bo do momentu egzekucji ma się wrażeni ze w więzieniu siedzi ten, który kochał Sarę i miał dziecko, świadczy o tym jego zachowanie gdy ma chwile na widzenie córki w więzieniu, kiedy się z nią żegna- widać tu kochającego ojca. natomiast w scenie gdy na odchodne krzyczy do brata w przebraniu Fallona (w więzieniu, na krótko przed egzekucją) 'Przepraszam za Sarę' odnosimy wrażenie że się zamienili, skoro teraz w celi jest brat, który nie kochał Sary, tylko Olivię. i ten też zginął, skoro na końcu ojciec zabiera córkę od Cuttera. zatem czy oni zamieniali się również w więzieniu? trochę to nieprawdopodobne.. który zatem zginał i czy to możliwe że się zamieniali w celi?

ocenił(a) film na 9
poli_ester

Trudno powiedzieć który był prawdziwym ojcem skoro obaj grali męża Sary. Jednak wydaje mi się że przeżył rzeczywiście ten, który naprawdę kochał Sarę. Myślę że obaj traktowali córkę jako swoją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones