PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1238}
7,4 202 021
ocen
7,4 10 1 202021
6,7 21
ocen krytyków
Pretty Woman
powrót do forum filmu Pretty Woman

Przecież to zwykła, głupkowata komedia romantyczna. W ogóle nie rozumiem zachytów nad tym
filmem. Moja ocena 3/10.

ocenił(a) film na 6

Trochę nie w temacie ale twój kumpel strasznie sterroryzował forum PzM ...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Wiem o tym.

ocenił(a) film na 10

Może go po prostu nie rozumiesz. Uważam , że ten film jest genialny i głęboki, jeden z najlepszych i najpiękniejszych jakie widziałam.

użytkownik usunięty
anmadu

HAHAHA Ty naprawdę mało widziałaś dobrych filmów.

anmadu

Krystian, "nie rozumiesz" głębi tego jakże ambitnego dzieła. Anmadu, weź się nie ośmieszaj... wczoraj obejrzałam ten film po raz pierwszy i ostatni. Dawno nie widziałam takiego gniota i zupełnie nie wiem skąd jakiekolwiek zachwyty nad tym "hitem".

Martine

Trochę w tym prawdy jest...
Kiedy widziałam ten film po raz pierwszy- jakieś 20 lat temu- byłam nim zachwycona.
Byłam wtedy małą dziewczynką, dlatego spodobała mi się historia typowego kopciuszka. Jednak po tylu latach inaczej sie odbiera ten film. Niby fajna historia, jednak bardzo przerysowana.
Lubię Richarda Gere choć w tym filmie mnie nie powalił. Julia zaś bardzo mnie irytowała. Ogólnie powiało nudą, nic ciekawego. Obejrzę go znowu za jakieś 20 lat- może mi sie odmieni znanie na jego temat :)

Miś to też nie jest film najwyższych lotów a jednak dałeś mu 10. Ja też go wysoko oceniam bo człowiek lubi czasami odejść od rzeczywistości.

carmen8_fw

wydaje mi się że do wielu wniosków trzeba dorosnąc, film nie porwał mnie nigdy, 20 lat temu wyśmiałam go za pustkę, i film dla różowych blondi - wczoraj obejżałam z uśmiechem na ustach! i naprawdę wypoczełam :)

Nie jest najwyższych lotów i nie można powiedzieć, że to wybitne kino, ale odpręża i bawi. Mimo swojej naiwności i może wewnętrznej pustki jest po prostu uroczy i piękny. Z tym filmem jest podobnie jak z ludźmi, którzy noszą w sobie jakiś błysk, niby taki sam człowiek, jak inni, przeciętny, może nawet poniżej przeciętnej, ale ma to "coś" i wielu do niego lgnie. Ot, tyle! Myślę, że dobrze zrozumiałeś ten film, chyba nie trzeba się było wysilać ;) po prostu nie działa na Ciebie ten urok...

kasiaaa7891

film cukierkowaty, odrealniony ... może dla dziewczyn które bzyknęło pół osiedla a one nadal liczą na księcia z bajki ...

maximus_

Na pewno taka grupa odbiorców też polubi ten film. Masz rację z tym, że film jest cukierkowy i odrealniony. Mam nadzieję, że nie miałeś na celu sprowokowania mnie, skoro odpowiedź kierujesz do mnie :)

ocenił(a) film na 8
maximus_

Dokładnie. Film byłby realny gdyby Richard Gere dostał od Julii Roberts HIV-a i zakończyłby się dwoma pogrzebami. Ale to jest komedia, i raczej nie radzę traktować jej na serio.

AndcRew

co nie znaczy że nie może byc z nutką realizmu i prawdy, chociażby "jak stracić chłopaka w 10 dni" :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones