PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636031}

Prezent nocnej furii

Dragons: Gift of the Night Fury
7,6 7 563
oceny
7,6 10 1 7563
Prezent nocnej furii
powrót do forum filmu Prezent nocnej furii

Czytałam tę książkę, ale bardzo różni się ona od filmu. Wydaje mi się, że DW zaczerpnął z niej tylko pomysł tresowania smoków. Co do krótkometrażówki - najlepszy filmik o świętach jaki oglądałam. 10/10

ocenił(a) film na 9
Niko_equestrian

aha. Nie tylko ale sam książki nie czytałem tylko artykuł o niej.

ocenił(a) film na 10
kirmarks

Wybacz, ale czytam Twoją wypowiedź czwarty raz i nie bardzo rozumiem, o co chodzi.

ocenił(a) film na 9
Niko_equestrian

Rozumiem(dziwnie napisałem).Pisałem ze nie tylko sam pomysł kilka wątków itp z książki wzięła. Później informuję ze książki nie czytałem i wiem to z artykułów na wiki itp.

ocenił(a) film na 10
kirmarks

Aha, rozumiem xd

Niko_equestrian

Wzięli nazwy... I trochę pomysłu. Jednak coś wspólnego jest z książką. Nawet trochę fabułą.
Moim zdaniem skopali w filmie tylko to, że Smark mógłby być kuzynek Czkawki. Byłoby ciekawiej. A film i tak jednak o wiele lepszy niż książka.

ocenił(a) film na 9
kimiko95

Ta i tu masz sporą racie

ocenił(a) film na 9
Niko_equestrian

Masz racie ,,najlepszy filmik o świętach jaki oglądałam"

Nina_58

Zapraszam wszystkich na nową stronę, epickiej trylogii filmowej ''Jak Wytresować Smoka''. Przeżywaj wspólnie z nami tę historię i wszystko co jest z nią związane. Strona będzie aktywna cały czas do premiery 3 części filmu i .... dłużej....
Jak Wytresować Smoka - Epicka Trylogia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones