PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1232}

Priscilla, królowa pustyni

The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
7,3 8 700
ocen
7,3 10 1 8700
8,2 5
ocen krytyków
Priscilla, królowa pustyni
powrót do forum filmu Priscilla, królowa pustyni

Terence Stamp

ocenił(a) film na 10

FENOMENALNY!

ocenił(a) film na 9
kejtnova

zgadzam się, jest najjaśniejszym punktem tego filmu, reszta tez rewelacyjna, kocham ten film

kejtnova

głównie dla niego wracam do Priscilli :)) Agent Smith i Sierżant Matt Thompson też niczego sobie.. "Just what this country needs: a cock in a frock on a rock!"

ocenił(a) film na 8
kejtnova

Wszyscy są równie świetni. Przwdziwy Tercet Egzotyczny :)

kejtnova

jak na moje najgorsza jego rola wszech czasów. Mocno stracił w moich oczasch

kejtnova

jeszcze nie widziałam, właśnie się zabieram, ale łatwo mi uwierzyć, że Terence jest świetny :) ogólnie jest to aktor, który niesamowicie przyciąga uwagę widza. może dlatego dla mnie zawsze jest fenomenalny ;)

użytkownik usunięty
kejtnova

Masz rację!

ocenił(a) film na 8
kejtnova

Nie sądzicie, że bardzo przypomina w tym filmie Udo Kiera? Przykładowo z filmów: "Dom Chłopców" lub "Moje własne Idaho".
I zgadzam się, świetnie zagrał.

użytkownik usunięty
kejtnova

Zgadzam się. Bardzo dobrze że to on zagrał a nie Curry. Tim na pewno też by wypadł świetnie, ale był dużo młodszy i np. tekst "200 lat w Lesgirls" nie miałby sensu. No i za bardzo rozpoznawalny/hollywódzki był.

ocenił(a) film na 9
kejtnova

"Słuchaj, flądro, popraw sobie tampon i przepchnij rurę, bo to jedyne pchanie, na jakie możesz liczyć!"
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones