PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020076}
5,8 6 804
oceny
5,8 10 1 6804
5,3 38
ocen krytyków
Priscilla
powrót do forum filmu Priscilla

ale oczywiście film w Hameryce przejdzie bez echa, bo pokazuje Elvisa jako ciut wieśniaka, nie panującego nad agresją miłośnika nieletnich, trzymającego Priscillę w Graceland jak w złotej klatce, bez dwóch zdań Elordi ciekawiej pokazał Króla od potrafiącego tylko machać biodrami Butlera

ocenił(a) film na 1
marckoza

Kurcze a dla mnie Elordi jest mdły jak rozgotowany, nieposolony ziemniak, za to Butler wymiatał

marckoza

Jak dla mnie to obaj są ok w tej roli, tylko każdy miał co innego do zagrania, bo czego innego oczekiwał reżyser/scenariusz.

ocenił(a) film na 3
marckoza

Jak dla mnie Elordi porażka. Ciężko się na to patrzyło, szczególnie to seplenienie.

ocenił(a) film na 6
marckoza

Ja generalnie nie lubię Jacoba Elordi dlatego nie podobał mi się w tej roli. Ciężko mi było zrozumieć dlaczego Priscilla zakochała się w nim po uszy .Jeżeli chodzi o Austina Butlera to Elvis był pierwszym filmem z jego udziałem jaki widziałam i zrobił on (Austin) na mnie ogromne wrażenie,był bardziej charyzmatyczny niż Elordi. Elordi był też za wysoki. Ale oczywiście sama Priscilla lepiej została przedstawiona w filmie Coppoli. Coś za coś. Ale nie ma co się dziwić skoro ten film skupia się na historii Priscilli...

ocenił(a) film na 5
marckoza

Nie zgadzam się. Kwestia scenariusza a nie gry aktorskiej, bo mieli zupełnie co innego do zagrania. Butler dla mnie rewelacja, Elordi nieźle ale wizualnie wgl mi nie pasował do roli.

ocenił(a) film na 8
marckoza

Tylko, że w tym filmie mamy spojrzenie od strony Priscilli na Elvisa, a w "Elvisie" od strony Elvisa. Wiadomo, że postacie będą różne ze względu na inny punkt widzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones