PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123409}
7,8 46
ocen
7,8 10 1 46
Process
powrót do forum filmu Process

Od czasu gdy widziełem go w Cieszynie staram się go namierzyć w najróżniejszych sklepach, polskich i zagranicznych.. i nic. Ktoś może sie orientuje czy ten film wogóle będzie wydany na DVD??

ocenił(a) film na 9
gremi

Właśnie, ja też mam ten problem. Z tego co wiem, nie wydano go NIGDZIE, w żadnym kraju! Nawet Francuzi mają poważny problem z jego zdobyciem. Nie rozumiem dlaczego. Film był trudny, ale i fascynujący, a znani aktorzy w głównych rolach gwarantują potencjalną publiczność. To musi być jakaś kwestia praw autorskich, ktoś się z kimś nie dogadał i PROCESS wylądował na półce (bynajmniej nie sklepowej!).
Mam nadzieję, że kiedyś jednak wyjdzie, albo że jakaś ambitniejsza TV (np TVP Kultura) go zaprezentuje. Naprawdę szkoda takiego filmu!

Vuzz

a propos http://desistfilm.com/does-this-movie-really-exist-the-invisible-cinema-of-cs-le igh/

Vuzz

To gdzie wam się udało go dorwać, jakiś festiwal czy hula w odmętach internetu?

użytkownik usunięty
nana_kleinfrankenheim

od miesiąca hula w odmętach internetu, jakość vhs z wtopionym w obraz czasem, ALE JEST.

Wspaniale! Dzięki, dzięki, dzięki :)

ocenił(a) film na 9
nana_kleinfrankenheim

Chyba nawet jest bluray-rip, ale nie uwierzę dopóki na własnym dysku nie zobaczę.

Vuzz

Oooch!

ocenił(a) film na 10
Vuzz

Żądam namiarów! :)

gremi

Film jakiś czas był na YouTube ale już go nie ma, czy ktokolwiek na świecie ma jakieś info? :(

ocenił(a) film na 10
jouissance0

niestety, nadal cisza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones