PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813898}

Prodigy. Opętany

The Prodigy
5,9 13 745
ocen
5,9 10 1 13745
Prodigy. Opętany
powrót do forum filmu Prodigy. Opętany

Witam. Który film uważacie, że będzie miał ciekawszą fabułę, będzie bardziej krwawy, straszny? Wybieram się w piątek do kina i albo pójdę na Prodigy albo na Zakon Świętej Agaty. Który ma większy potencjał? Mimo wszystko chyba lepszy powinien być Prodigy? Jakieś wstępne opinie już są.

quki25

Ja idę na " Opętany ". Wstępne recenzje zachodnie już są i Zakon to prawdopodobnie niewypał.
Czekam na prodigy już od dłuższego czasu. Dobry zwiastun. Ciekawe jak będzie z całością

ocenił(a) film na 6
quki25

Pewnie obydwa będą do dupy, jak większość horrorów. Dlatego idę na oba :D

ocenił(a) film na 6
mateusz1807

Widziałem Prodigy. Taki średniak na 6. Ma kilka dobrych momentów, przekonująco zagrana też główna bohaterka. Ani nie polecam, ani nie odradzam.

ocenił(a) film na 5
quki25

Oba są nie najwyższych lotów. Na papierze lepiej wygląda "Zakon...", ale obejrzałem oba i jeśli miałbym polecać, to jednak w kinie lepiej wypada "Prodigy". Może nawet nie to, że bym polecał, bo jednak schemat goni tu schemat, ale "Zakon..." z kolei zdecydowanie bym odradził jako film głupkowaty, sprawiający wrażenie amatorskiego i zwyczajnie nudny.

quki25

podłączam się pod to samo pytanie :)

ocenił(a) film na 8
quki25

Oglądałam obydwa. „Opętany” ma naprawdę ciekawa fabułę, jest trochę krwi, dosyć przewidywalny, ale i tak patrząc na horrory z ostatnich lat-wypada bardzo, ale to bardzo dobrze. Natomiast „Zakon Świętej Agaty” już niezbyt. Zdecydowanie nie jest to horror- zero wątków paranormalnych i nie ma czego się tam bać. Opowieść o zakonie, w którym panują spartańskie warunki, ot tyle. Drugi raz na pewno bym nie obejrzała, ale nie ma tragedii, w tym na pewno lało się więcej krwi. Ja bez zastanowienia wybrałabym się na „the prodigy” :)

ocenił(a) film na 9
xyts_barry

Bardziej opowieść o mafii handlującej dziećmi, zakon to przykrywka przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.

quki25

,,Opętany" lepszy. Niby dość przewidywalna fabuła, troszkę krwi i kilka naprawdę dobrych momentów. Nie licząc fatalnego zakończenia, które niszczy automatycznie opinię o filmie, całość wypada naprawdę nieźle, szczególnie patrząc na horrory ostatnich lat i w zestawieniu z ,,Zakonem". Miłego piątkowego seansu życzę :)

ocenił(a) film na 6
quki25

Dla mnie Zakon lepszy od Prodigy. Dla mojej dziewczyny odwrotnie. Tak więc kto co lubi.

ocenił(a) film na 9
quki25

Byłam na oby dwóch filmach lecz dla mnie ciekawszy był Zakon Świętej Agaty z racji tego że filmów nie lubie ogladać dwa razy to na Zakon Świętej Agaty wybrałabym się jescze raz polecam
;)

ocenił(a) film na 2
quki25

Żaden. Poważnie. Szkoda czasu.

quki25

Zakon radzę sobie odpuścić. Szkoda czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones