PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787690}

Profesor Marston i Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women
6,7 4 598
ocen
6,7 10 1 4598
6,3 6
ocen krytyków
Profesor Marston i Wonder Women
powrót do forum filmu Profesor Marston i Wonder Women

BArdzo dobre kino

ocenił(a) film na 8

Lecz nie dla zaszufladkowanych fundamentalistów.

XPIHb

nudny jak cholera, dialogi nie pasują do ludzi inteligentnych i widać, że kobieta robiła ten film. Ten film jest tak słaby, że nawet nie ma co o nim dyskutować

markin

Niestety, tak jest jak się coś robi na siłę, jak lansowanie kobiet reżyserek.

ocenił(a) film na 9
markin

Co za prostak i cham. Jeden z drugim! To, że ma się fiuta pomiędzy nogami nie jest wyznacznikiem dobrego reżysera, barany! Pewnie zafajdani, obleśni prostacy, którym się wydaje, że są inteligentni. Otóż wcale jako mężczyźni nie jesteście od nas inteligentniejsi, tylko może silniejsi w niektórych przypadkach. Nasze hormony kiedyś zepchnęły nas do tego, by tworzyć i być centralnym punktem ogniska domowego i przez stulecia nie pozwalaliście nam na wydostanie się z tej pułapki, na szczęście powoli zaczynamy rozwijać skrzydła i jeszcze z dwa stulecia i role się odwrócą. Fiut nam na szczęście nie wyrośnie i dalej to my będziemy matkami, ale jestem pewna, że przeskoczymy was w nauce i sztuce! Bez odbioru!

natasza_szczecin

Wyskrobałaś się już?

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Ja nie, ale szkoda, że twoja matka tego nie zrobiła z tobą! Jednego zera na tym świecie byłoby mniej!

natasza_szczecin

Kulturalnie się pytam, a ty wyskakujesz chamsko z matką i mnie obrażasz. Wystarczyło napisać TAK lub NIE. Uważaj żeby ci z tego zacietrzewienia nie wypadała piz da na podłogę, albo gówno nie wyszło uszami.

ocenił(a) film na 8
XPIHb

Że niby nie dla mnie? O żeż ty!
:D

ocenił(a) film na 3
XPIHb

Zaszufladkowana jest autorka scenariusza, bo jej dzieło sprowadziło się do feministycznego manifestu, w którym na pierwszy plan wysuwają się największe problemy życiowe "postępowych" anencefali, czyli zwyrodnienia seksualne, poligamia oraz brak zrozumiania i wystarczającego podziwu dla tych zachowań. Szkoda, bo wyeksponowane instynkty bohaterów zdominowały potęgę umysłu wyrażonego ich dorobkiem naukowym.

XPIHb

Masz w pełni rację. Aż dziw bierze, że w tym porypanym kraju, w którym dorośli ludzie chcący żyć po swojemu, w XXI wieku są nazywani zboczeńcami, natomiast byle pedofil w czarnej sukience jest broniony do ostatniego tchu, ten film ma ocenę aż 6.7.
W pełni prawdziwa jest wypowiedź Marstona, że katolik i faszysta to na jedno wychodzi.

JackCarver

Nie żebym chciał z tobą dyskutować ale nieźle musisz być popieprzony żeby tą zboczoną rodzinkę uznać za normalną,pewnie dlatego w naszym jeszcze normalnym kraju tak źle się czujesz.

Mr_Macphisto

Pisałem do ciebie gnoju? Nie. To sie odwal. Kolejny nawiedzony polaczek uważający Polskę za 8 cud świata. Polecam przeprowadzkę na Białoruś, tam dopiero będziesz sie czuł idealnie.

ocenił(a) film na 5
JackCarver

"Katolik i faszysta to na jedno wychodzi" - sorry,ale ty zdrowy jesteś na ciele i umyśle???

kleju30

W przeciwieństwie do ciebie, tak. Współczuję ślepoty.

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Podyskutowałbym z tobą o twoim pewnie "ciekawym" światopoglądzie,ale tekstem "katolik i faszysta to na jedno wychodzi" już się wystarczająco skompromitowałeś.

kleju30

Czy ty jesteś taki głupi, czy tylko takiego udajesz? To jest cytat z tego filmu, a nie mój tekst. A to, że jest prawdziwy, to inna sprawa. A dyskutować można z ludźmi inteligentnymi, więc z tobą nie zamierzam.

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Słuchaj klaunie - doskonale wiem,że to jest cytat z filmu,ale ty sam napisałeś że się z tym cytatem utożsamiasz - a więc jeszcze raz napiszę - co trzeba mieć w głowie żeby porównywać katolików do faszystów ???? Co do inteligencji to vice versa i z mojej strony koniec tematu,bo mi szkoda klawiatury.

kleju30

Dzięki za udzielenie odpowiedzi, czy jesteś głupi, czy udakesz. Nie udajesz. Do zobaczenia

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Żegnam pajacu - raczej nie do zobaczenia - idż palić kościoły z tą wściekłą macicą Lempart,bo to chyba odpowiednie dla ciebie towarzystwo.

kleju30

Napisałem do zobaczenia, to do zobaczenia. Jak myślisz że ci śmieciu odpuszczę, to się grubo mylisz. Miejsce czegoś takiego jak ty jest na śmietniku.

JackCarver

Ciekaw jestem ile dzieci zgwałciłeś, że popierasz tych zboczonych faszystów. A może tylko o tym fantazjujesz...

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Hahahaha - ale ty jesteś jebnięty.Przecież jakbym cię w realu pacnął w ten tępy łeb to być zdechł w powietrzu.

kleju30

Ciekaw jestem ile dzieci zgwałciłeś, że popierasz tych zboczonych faszystów. A może tylko o tym fantazjujesz...

ocenił(a) film na 5
JackCarver

No debil - no normalny lewacki debil.Weż ty już skończ i n ie kompromituj się dalej tymi swoimi wypocinami.

kleju30

Ty imbecylu nawet nie jesteś w stanie zrozumieć, że każdą swoją wypowiedzią udowadniasz, że mam rację. A to że jesteś śmieciem o pedofilskich skłonnościach to jest fakt i nic tego nie zmieni. Teraz już znalezienie ciebie nie bedzie mnie kosztować nawet złotówki. Ty nawet nie domyślasz się, jak łatwo znaleźć takiego bałwana jak ty. Ktoś tak pozbawiony rozumu nie zrozumie, że tym razem ze swoim dowalaniem się i gnojeniem źle trafił.

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Z jakiego ty psychiatryka piszesz ??? Przecież ty z każdym wpisem udowadniasz że zdrowy nie jesteś i nie strasz mnie pajacu bo ze straszeniem to ty żle trafiłeś - a za teksty typu "śmieć o pedofilskich skłonnościach" należy ci się długi murzyński ch...j w pupę.Bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones