PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101235}

Projekt A

'A' Gai Wak
7,4 1 737
ocen
7,4 10 1 1737
Projekt A
powrót do forum filmu Projekt A

Film jest świetny!!!!!

ocenił(a) film na 9

Nie mogę pojąć dlaczego żadna stacja nie chce go wyemitować. Imponujące sceny kaskaderskie, w tym jedna z najsłynniejszych w historii (upadek z wieży zegarowej, powtarzana przez Chana 3 razy (!!), po jednym z nich, nieudanym, cudem tylko nie doszło do pęknięcia kręgów szyjnych), ładna muzyka, Jackie Chan w szczytowej formie, do tego Yuen Biao i grubas Sammo Hung. Sceny walki też świetne, szczególnie ostatnia z piratem Sam Pao. Miód dla fanów Jackiego!

ocenił(a) film na 10
Proti

Zgadzam się z przedmowcą. Ten film to po prostu mistrzostwo!

Proti

No ja też się z wami zgadzam, ale lepiej jest sobie go ściągnąć niż czekać aż puszczą w TV.

ocenił(a) film na 9
pro415

Osobiście polecam wersję, która krąży po wypożyczalniach. To co udało mi się ściągnąć z neta ma kiepski dubbing i nie wiedzieć czemu wyciętą muzykę i kilka scen, m.in. gdy inspektor Chi rzuca granatem w grupę marynarzy na treningu (granat ćwiczebny okazał się być prawdziwy).
Brak też scen na napisach końcowych, gdzie jest zamieszczony nieudany upadek z wieży i inne sceny.

Proti

Mi na szczescie udało sie znaleść wersje rezyserską filmu i powiem ze jest konkretny. Najbardziej podobaly mi sie akcje z rowerem :]

dziekon

Akcja z rowerem, nawet patrzenie boli hehehe a upadek z wierzy zegarowej to przegięcie, Jackie mógł zginąć

Morfo_2

Jakby co to ja mam "Projekt A" i "Projekt A 2" z lektorem pl na chomikuj. Mój nick to rockystallion
Te dwa filmy znajdują się w folderze Jackie Chan.

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

Zaś hasło do folderu?

ocenił(a) film na 9
Morfo_2

Jeśli by tak pisać "Mógł zginąć" to w każdym jego filmie pewnie by się takie super niebezpieczne sceny znalazły w których Jackie może zginąć, ale właśnie to ryzyko i poświęcenie Jackiego sprawia że te sceny się zajebiście ogląda.

ocenił(a) film na 10
dziekon

O to to, akcje z rowerem był po prostu nieziemskie!
Co do tych niebezpiecznych scen. Cóż, Jackie ma świadomość ryzyka, ale właśnie to poświęcenie - jak napisała osoba przede mną - czyni go rewelacyjnym aktorem.

ocenił(a) film na 8
marruda

Wersja z TV PULS jest najlepsza, oryginalna chińska bez dubbingu i wyciętych scen. Tłumaczenie niezłe, ale czyta Borowiec... Wersja na kasetach video od NVC też niezła, bo oryginalna, ale dubbing ma. A to i tak rzadko się zdarza, bo przeważnie trafiały wersje amerykańskie z powycinanymi scenami. Ale zdarzały się przypadki, że wersje były oryginalne, a jedynie dubbing miały podłożony, tak samo jest tutaj. Tłumaczenie Ok i czyta Lucjan Szołajski. Ale format obrazu to 4x3, jak to było zwykle na VHS i paru scen nie widać dobrze, choć są, tyle, że rozciągnięte.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Myślę nad zakupem tego filmu, bo słyszałem, że jest on jednym z lepszych z udziałem Jackiego, a jeszcze nigdy go nie widziałem. Film ma się pojawić na dniach w jednym ze sklepów w Rzeszowie (rozmawiałem ze sprzedawcą). Ktoś może jednak wie coś więcej na temat wydania dvd w Epelpol ("Pewnego razu w Chinach" wydali dobrze, "Opowieść policyjną" fatalnie). Najważniejsze czy jest to wersja orginalna czy dubbinng? Są dodatki? Na allegro różnie ludzie piszą.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Bill

Odpowiedziałem ci na Hong Kong Cinema. Poczytaj, odradzam zakup, nie mam tego, ale znajomi mają i mówią, że 3/4 nie przetłumaczone są. Dodatki są.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

OK, dzięx. :-)

ocenił(a) film na 8
Wujek_Bill

Nie masz mi za co dziękować, bo nie pomogłem ci dużo :D

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Być może o tym nie wiesz, ale sporo pomogłeś. :)

ocenił(a) film na 8
Wujek_Bill

Thanx.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones