PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796538}

Projekt Tokio

Tokyo Project
6,1 535
ocen
6,1 10 1 535
Projekt Tokio
powrót do forum filmu Projekt Tokio

które spokojnie można byłoby jeszcze dalej pociągnąć. Ona i on i jakaś siła przyciągania, na nieznanym gruncie. Tokio stoi przed nimi otworem, ale zbieg okoliczności kieruje ich drogi na jedną wspólną, którą mają okazję podążyć. Wyjazdowa przygoda, zamienia się w płomienny romans. Nic odkrywczego, podobnych długich i krótkich obrazów było już w kinie nie raz.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Nie wiem czy zwróciłeś/zwróciłaś na to uwagę, ale oni byli małżeństwem pogrążonym w kryzysie przez śmierć dziecka (retrospekcja w sklepie). Dlatego on zwraca się do niej na koniec nie Claire, ale Janet. Udają obcych, ale to tylko gra.

ocenił(a) film na 6
Margaret_ka

Bardzo dziękuję za ten komentarz, kliknęłam w wątek w celu napisania tego samego:)

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Dla mnie ten krótki metraż, to tak trochę skrócone "Lost in Translation" Sofi Coppoli. Ewidentnie pomysł/scenariusz musiał powstać pod wpływem refleksji na tym niewątpliwym dziełem. Faktycznie, nic nadzwyczajnego. Nie pokazuje niczego nowego, ani w obyczajowości Japonii, ani w kinematografii, ani jakiejś głębszej refleksji.

ocenił(a) film na 7
Jakub_Mroz

Bardziej porównałbym do Blu Valentine

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones