PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101809}

Prorok

The Prophet
4,8 131
ocen
4,8 10 1 131
Prorok
powrót do forum filmu Prorok

W tym niezwykle widowiskowym filmie Don Wilson wciela się w rolę agenta CIA, który potrafi przewidywać przyszłość. To rezultat eksperymentu, któremu wraz z grupą osieroconych dzieci został poddany w dzieciństwie. Dzięki swojemu darowi agent staje się najlepszym oficerem operacyjnym. Pewnego dnia otrzymuje rozkaz odnalezienia i zlikwidowania tych, którzy w dzieciństwie razem z nim byli poddani tajemniczemu eksperymentowi...
Don Wilson jak zwykle w formie, chociaż mogło by być więcej nawalanki. Plusem filmu jest to, że główny bohater nie jest kolesiem, który nigdy nie chyba i nigdy nie zmienia magazynku.

bennyhillshow

Hahahaha"w tym niezykle widowiskowym filmie" ? Jeb.łem

maciekb80

Dzięki, ale taki opis był na pudełku DVD :)

bennyhillshow

To dlaczego nie obrałeś go w cudzysłów i nie wyśmiałeś ?

maciekb80

Nie ma takiej potrzeby. "Prorok" to solidna B klasowa produkcja, a opis ma na celu zachęcić widza do obejrzenia filmu.

bennyhillshow

A czy powinno się zachęcać do oglądania tego filmu ? Na dodatek sławiąc go pod niebiosa

maciekb80

Przecież napisałem, że "Prorok" to solidna B klasowa produkcja. Wcale nie namawiam nikogo do oglądania. Wystarczy spojrzeć na reżysera i zobaczyć jego dokonania. Głównie przewijają się filmy słabe i... słabe :)
A co do Dona Wilsona to jak na razie obejrzałem z nim 31 filmów i nie żebym się chwalił, ale mogę się uważać za jednego z największych na Filmwebie miłośnika dokonań tego wspaniałego karateki i troszkę gorszego aktora :)
Haha dobre zdanie, dzięki :)

bennyhillshow

To prawda. Kino klasy B ma swoich fanów, których nie trzeba zachęcać. Zwłaszcza, że Fred to legendarny reżyser znany z wielu "złych" filmów i szanowany wśród koneserów. Sam z chęcią sięgnę po "Proroka" (oryginalnie wyszedł też pod tytułem "The Capitol Conspiracy").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones