PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821}

Prosta historia

The Straight Story
7,7 50 991
ocen
7,7 10 1 50991
7,7 26
ocen krytyków
Prosta historia
powrót do forum filmu Prosta historia

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Pod każdym względem doskonały. Niesamowita gra aktorska, intrygująca symbolika,
alegoryczność oraz dialogi odsłaniające drugie dno filmu. W ,,Prostej historii" nie ma
taniego moralizatorstwa, są za to inteligentne refleksje. Oczywiście trzeba wspomnieć o
genialnej muzyce i o tym, że film był poza tym wszystkim po prostu poruszający.

Z pewnością wrócę do tego filmu
10/10

ocenił(a) film na 10
shruikan966

Zgadzam się w pełni. Napisałbym, co mnie w tym filmie urzekło, ale obecny opis na głównej stronie autorstwa gutek-film zawiera wszystko. Sam bym nie napisał lepiej. No i jeszcze o czym wspomniałeś: genialna muzyka. Można się zatracić bez reszty w tym arcydziele.

ocenił(a) film na 4
shruikan966

jaka jest w tym filmie symbolika i alegoryczność, co jest jego drugim dnem, gdzie są inteligentne refleksje?

(uprzedzam odpowiedź w stylu "każdy może interpretować inaczej", "nie pamiętam ale kiedyś obejrzę i powiem", "widocznie nie dorosłeś do obcowania z tym arcydziełem skoro nie rozumiesz symboliki" itd)

ocenił(a) film na 10
delurr

Naprawdę, nie chce mi się rozpisywać, sorki.

W zamian hapaj linka:
http://www.filmweb.pl/user/ajrisz/reviews/Prosta+historia-2305

ocenił(a) film na 10
shruikan966

dla mnie też;)

shruikan966

Nic dodac, nic ujac :)

ocenił(a) film na 10
shruikan966

Polubiłam David Lynch za tworzenie surrealistycznych opowieści ale pokochałam za piękno ukryte w prostocie.

shruikan966

hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahhahahahahahahahahahahahahaha hhahahahahhahahahahahhahahahahahhaahahahhzostałes zjedzony lolem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones