PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622212}
5,0 795
ocen
5,0 10 1 795
Proste pragnienia
powrót do forum filmu Proste pragnienia

Film dobry, wielowątkowy z wyrazistymi postaciami, o prostych ludziach i prostych pragnieniach. Rewelacyjna rola "Batmana" pieska o trzech nogach, adaptowanego przez aktora;)
Polecam, nie jest to jakaś ciężka historia obyczajowa ot wraca mąż z więzienia do domu.

kisiel291

również oglądałem premierę filmu na dzisiejszym Tofifest. Muszę przyznać, że bardzo podobała mi sie gra Aleksandry Nieśpielak i Lolity Dedyukh. Mam nadzieję, że będzie dane obejrzeć ją jeszcze w niejednej produkcji.

ocenił(a) film na 3
kisiel291

jedyne z tego filmu co by zabrał to sceny dj'a z batmanem na dachu ... i uczynił z nich coś oddzielnego :)
filmu nie polecam.

wiktork

Film bardzo mi się podobał. Świetna jest muzyka Marcina Nierubca, słyszałam ją już w trailerze filmu. W kinie robi jeszcze większe wrażenie...
Wspaniała jest Ola Nieśpielak w roli matki, ciekawą rolę zagrał też Bartek Topa. Ja akurat ten film polecam :)

werka22

Ja tego filmu nie polecam. Choć bardzo się starałem, nie zrozumiałem przesłania filmu. Bartłomiej Topa zagrał znów przegranego i przepitego wieśniaka który co chwila wychodzi z aresztu i wraca do aresztu( na swoje usprawiedliwienie dodam że znam go głównie z takich ról) Lepiej wypadła Aleksandra Nieśpielak która trzymała ten film choć lepiej jej szło w "Przebacz". Słabo wypadły sceny z Bartkiem Topą i Lolitą Dedyukh które kończą się ostatecznie:" Jesteś jeszcze dzieciak,(biorąc jego ciężko ukradzione pieniądze od przyjaciela) ja idę ze starszym". Jedyne co mi się podobało w ogóle w tym filmie to sceny Didżeja(Janusz Chabior) z psem batmanem, które też zostały wplecione z nikąd, ogólny wniosek-> film bardzo słaby. Bardzo się nudziłem oglądając go.

ocenił(a) film na 10
kisiel291

Wczoraj widziałem go na 6 CK OFF w Przemyślu. Po prostu rewelacja :)

house90

Film jakiś taki mało porywający. Nie poruszał żadnych nowych tematów. Podobna tematyka w setkach filmów. Tak samo ujęcia, ani cała reszta filmu nic nowego. W sumie zły nie jest, ale szału też nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones