PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548}

Prosty plan

A Simple Plan
7,3 5 954
oceny
7,3 10 1 5954
8,0 7
ocen krytyków
Prosty plan
powrót do forum filmu Prosty plan

Niesamowity film!

ocenił(a) film na 10

Niby taka prosta historia a tak fajnie zrobiona! Super!

ocenił(a) film na 9
oktagon32

W pełni się zgadzam! Szkoda, że się chłopakom nie udało...

ocenił(a) film na 10
Breganto

Przydałoby się taką torbę znaleźć...

Breganto

Jesteś idiotą.

Jak możesz coś takiego napisać na forum , w temacie nie oznaczonym jako spoiler.

Właśnie zepsułeś mi oglądanie tego filmu, na co miałem ogromną ochotę.


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Breganto

Skoro pytasz , odpowiadam - nie nie jestem.

W kwestii tego, że uznałem, że ty jesteś idiotą, przyznaję się do błędu i przepraszam. W emocjach nazwałem Cię idiotą, nie powinienem, bo możliwe że nim nie jesteś. A nawet jak jesteś to nie mam ani takiej wiedzy, ani nie powinienem tego oceniać.

Także przepraszam, za idiotę i chamskie zachowanie. Na Filmweb nie powinno do tego dochodzić.

Wracając do motywów - na pewno jednak nie wykazałeś inteligencją zdradzając tak ważny aspekt fabuły filmu, w wątku nie oznaczonym jako spoiler.
Może to był zbieg okoliczności, zmęczenie, albo inna przykra okoliczność. Nie wnikam.

Agument, że zrobiłeś to dlatego ,że toczyła się normalna dyskusja nie tłumaczy tego zachowania.

Dobrze przyjętym zwyczajem na tym forum, na każdym innym forum, a także w dyskusji poza internetem, jest to, że w towarzystwie osób nie znających fabuły , nie zdradza się jej kluczowych wątków.
Służą do tego wątki oznaczone jako "spoiler", o czym widzę dobrze wiesz, skoro nawet znasz szczegóły techniczne zakładania takich wątków.

Zepsułeś tym komentarzem film nie tylko mi, ale i wszystkim którzy przeczytali ten nic nie wnoszący do dyskusji komentarz.

I absolutnie nie ma nic do tego czy ja jestem jak to nazywasz "filmowcem cienkim" . (Swoją drogą chyba nie znasz znaczenia tego słowa, bo go źle użyłeś. Ale nie jest to ważne dla tej odpowiedzi. Nie jestem w każdym razie ani filmowcem cienkim, ani filmowcem grubym, bo po prostu nie jestem filmowcem).

Odnosząc się do ostatniej kwestii - jak to piszesz (również jak cham, bo wykropkowane przekleństwo to dalej przekleństwo ) , że ja się niby "wp.... komuś w rozmowę". To nie była ani żadna rozmowa twoja, ani żadne włączenie się moje.

Ty nie dyskutowałeś, tylko w wątku nieoznaczonym jako spoiler zdradziłeś kluczowy element fabuły.
A ja też nie dyskutowałem - zwróciłem ci uwagę, że tak się nie robi, słowami, żeś idiota. Nie powinienem ich użyć, ale to już omówiliśmy.

Kończąc - nie rób tego na przyszłość.







ocenił(a) film na 10
oktagon32

Dla mnie to chyba najlepszy film Thorntona

ocenił(a) film na 10
gazet_nie_czytam

W Drodze przez piekło też był genialny. W ogóle to świetny aktor

ocenił(a) film na 10
gazet_nie_czytam

A jeszcze bym dodał Eagle Eye!

ocenił(a) film na 8
gazet_nie_czytam

Ja już dawno temu zaznaczyłem sobie wszystkie filmy Thorntona jako te, które chce obejrzeć. I wiekszasc z nich obejrzałem. Polecam :)

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Film doskonaly, super studium nie przewidywalnych zachowan ludzi w sytuacjach na ktore nie byli przygotowani.
polecam, jeden z lepszych filmow jakie ogladalem w ostatnim okresie.
Podobne filmy -Fargo, To nie jest kraj dla starych ludzi i kiedys ogladalem jeszcze amerykanski film o bardzo podobnej tematyce gdzie dwoch policjantow na patrolu odkrywa na opuszczonej farmie kilka samochodow z trupami w srodku a takze narkotyki i spora kaske, co sie dalej dzieje, podobna masakra.
Moze zna ktos tytul.

ocenił(a) film na 10
coda_filmaniak

Podobny też jest trochę "To nie jest kraj dla starych ludzi", tzn ten motyw znalezienia kasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones