PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1180}
6,5 4 745
ocen
6,5 10 1 4745
Prowokator
powrót do forum filmu Prowokator

Wreszcie

ocenił(a) film na 10

W końcu po długich staraniach obejrzałem ten film. Dużo chodzę po górach, szczególnie uwielbiam Tatry. Oczekiwałem po tym filmie przede wszystkim dobrych zdjęć i atmosfery. Obejrałem i co?? Przez tydzień oglądałem go codziennie... Oprócz zdjęć i klimatu, to bardzo skomplikowane ludzkie wybory, walka z samym sobą, film genialnie "opowiedzian" tak scenariuszem, grą aktorów, a szczególnie muzyką. Ona minie powala i jak jej słucham to chce być w górach i głęboko oddychać, czuć wolność

ocenił(a) film na 8
radek83

Oglądałam Prowokatora dwa lata temu, może dawniej, ale wczoraj wróciłam z Tatr i czuję, że i do filmu muszę wrócić, żeby ukoić tęsknotę za górami. :-)

ocenił(a) film na 8
radek83

Ja byłem w Zakopcu w zeszły piątek, niestety wspinania nie było (wizyta w szpitalu płucnym - piękny widok na zamglone Tatry i "mój" ukochany Giewont). Kupiłem też butelkę "Zbójeckiej śliwowicy" o mocy 63% - na etykiecie widnieje napis: strach pić i przyznaję, że moc ma nieziemską. A dziś po małym kieliszeczku "Zbójeckiej" obejrzałem ponownie ten film i zmieniam swą ocenę z 7 na 8. Pozdrawiam miłośnikom gór i zacnych polskich trunków i sorry za ten offtopic ale polecam sklepik przy mostku (blisko cmentarza na Pęksowym Brzyzku).

ocenił(a) film na 10
radek83

Zgadzam się z Tobą w 100%. Mam identyczne odczucia po obejrzeniu tego filmu. Najbardziej podobało mi się przedstawienie przez reżysera rozterki która towarzyszyła bohaterowi. Aż biło z ekranu to jego niezdecydowanie i dylemat. Świetne zdjęcia, gra aktorska. Bardzo rzadko daje ocenę 10 ale ten film mnie naprawdę powalił. Świetnie wyważone, widz z czasem sam nie wie jaką by podjął decyzję. Szkoda że film tak mało znany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones