PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767751}

Przebudzenie dusz

Ghost Stories
6,1 17 647
ocen
6,1 10 1 17647
5,9 10
ocen krytyków
Przebudzenie dusz
powrót do forum filmu Przebudzenie dusz

Film calkiem spoko, ale wydaje mi się ze ta scena zrujnowała mi obraz tego filmu, co to miało znaczyć karmienie jakiegos potwornego dziecka KARMĄ DLA KOTA?

ocenił(a) film na 9
JeepersCreeper

To miało być po prostu klimatyczne, surrealistyczne i poyebane. To tak jak doszukiwać się sensu w filmach typu eraserhead...

JeepersCreeper

Jak napisał przedmówca. Całkowite szaleństwo bohatera.

JeepersCreeper

Wydaje mi sie, że to był ten facet, którego żona zmarła przy porodzie. Powiedział coś w stylu "dobrze, że ona nie zobaczyła tego dziecka", więc pewnie urodziło się bardzo zniekształcone lub przypominające jakieś zwierzę, np. kota albo psa. Oglądałam ten film bardzo późno w nocy, na granicy jawy i snu i nie wszystko dokładnie pamiętam (z czego nawet się cieszę)...

ocenił(a) film na 8
maghennessey

Bardziej obstawialbym, że urodziło się jako to coś z drugiej sprawy ;)

JeepersCreeper

Końcówka to już był po prostu rozpad urojonej rzeczywistości w głowie bohatera (profesora), więc działy się rzeczy chore i dziwne.

JeepersCreeper

Jest taka choroba zwana Zespołem kociego krzyku do której moim zdaniem nawiązuje ta scena. To choroba genetyczna, która przejawia się deformację twarzy i głowy oraz charakterystycznym płaczem dziecka przypominającym miauczenie kota. Moim zdaniem dziecko było nią dotknięte.

użytkownik usunięty
JeepersCreeper

product placement

ocenił(a) film na 7

xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones