PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 766
ocen
7,0 10 1 31766
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Przed pójsciem do kina byłem sceptycznie nastawiony (nie oglądałem wcześniejszych części) i myślałem ze ide na zwykłe romansidło. Ale za namową kobiety poszedłem ale... Do rzeczy... Film sklada sie z 4 scen! Tak to są jedynie cztery główne sceny, samochod, obiad, spacer i hotel. Nie oczekuj na zwzroty akcji nie oczekuj na fajerwerki.. bo to nie fikcja TO ZYCIE! Byłem przez czas trwania filmu świadkiem rozmowy dwojga ludzi ich relacji o dojrzałej miłości... nie kiedy az sie wstydziłem ze ich podglądam (scena w hotelu). To jest sztuka grac tak realistycznie! To było cos innego... zrozumiałem to na samym końcu, gdy film kończy sie prawdziwie? Życiowo? Emocjonalnie? Byłem zaciekawiony filmem bo ciagle porównywałem zdarzenia z ekranu do sytuacji z mojego zycia.. i chyba kazdy kto był badz jest zakochany odnajdzie tam siebie... Polecam gorąco

ocenił(a) film na 7
SensitivE91

Ta seria własnie taka jest. Każda z części pokazuje tak jakby światopogląd dwojga bohaterów - ich sposób myslenia zmienia się (ewoluuje?) oczywiście z wiekiem (bo każdy film to 9 lat różnicy). Świetnie jest to przedstawione, dialogi się wręcz chłonie, zupełnie jakby spacerowało się z nimi. Dla mnie coś wspaniałego.

ocenił(a) film na 9
SensitivE91

Super - dziękuję za Wasze opinie - dzięki nim się zdecydowałam, a bałam się, że bez znajomości wcześniejszych części dużo mnie ominie :) Zaraz więc idę do kina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones