PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 788
ocen
7,0 10 1 31788
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

2/10

ocenił(a) film na 2

Film dla masochistów czasowych, kompletnie nic się nie dzieje, przegadany o dupie marynie film.

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Nie dotrwałem do końca......

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

Panowie widzę nowi w branży ;)

ocenił(a) film na 2
Finalny_Odbiorca

Po czym wnosisz ?

Finalny_Odbiorca

Nowi, a w dodatku po kursie.

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Uśmiałbym się, gdyby nie to, że to w gruncie rzeczy bardzo smutne.

ocenił(a) film na 2
mrozikos667

Smutna to jest twoja ocena 10 czyli arcydzieło.No coment.............

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Cóż, ja przynajmniej wiedziałem, na co idę. Potrafię też swoją ocenę uargumentować. I nie używam zwrotów obcojęzycznych, których nie potrafię poprawnie napisać.

ocenił(a) film na 2
mrozikos667

Proszę, przedstaw dlaczego to jest arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

O mój Boże, czemu tu nie można wklejać linków... Moja recenzja jest na portalu 5 kilo kultury, wyszukiwarka wariuje, ale jak wejdziesz w recenzje filmowe i chwilę poszukasz, to znajdziesz.

użytkownik usunięty
mrozikos667

A po co cokolwiek masz udowadniać? Skoro ktoś daje tai komentarz, jak w 1. poście to na pewno tego filmu nie zrozumiał i nie zrozumie nigdy :d

ocenił(a) film na 9

Och, po prostu potrzebuję trochę rozrywki od czasu do czasu.

ocenił(a) film na 8
mrozikos667

tego filmu nie powinni oglądać ludzie, którzy nie widzieli dwóch poprzednich części, przynajmniej moim zdaniem.

ocenił(a) film na 5
gabi1810

Ja nie widziałem wczaśniejszych części i nie jestem pewien czy to w istotny sposób wpłynęłoby na moją ocenę.
Uważam że film powinien pokazywać jakąś mniej lub bardzej mądrą historię i z niej widz powinien wyciągnąć takie właśnie wnioski. Tutaj jest cała micha mądrości i wnisków podanych pod nos w zasadzie prawie bez tła. Mnie szczerze mówiąc trochę po tym zemdliło.
Reasumując to tym,którzy widzieli wcześniejsze części, polecać czy odradzać nie trzeba, a tym którzy chcą zacząć, jak ja od ostatniej osobiście nie radzę.

użytkownik usunięty
Pitti_2

Oj nie. Ja wręcz zabraniam zaczynać od końca! Cała magia ulatuje, czar pryska. Nie dość, że NIC nie zrozumiecie to jeszcze się zrazicie do tego genialnego w swej prostocie filmu. Oczywiście, żeby go zrozumieć, wczuć się musicie mieć jakiekolwiek doświadczenie życiowe (tak uważam).

sylwester_3

Jeden z nielicznych filmów, na którym zasnąłem. Nie widziałem dwóch poprzednich części i wątpię abym kiedyś zrobił to w przyszłości.

ocenił(a) film na 5
cruzolo

Widziałam dwa poprzednie filmy, podobały mi się. Ale tego akurat nie zdzierzylam. Po 20 minutach ogladania sceny w aucie poddałam się. Moze dlatego, ze poprzednie czesci byly zbiezne z tym co sie dzialo wtedy w moim zyciu i stad czulam zainteresowanie filmami. Ale nie jestem mezatka (choc w dlugoletnim zwiazku), obce mi sa codzienne zmagania z dziecmi i moze stad tez nie rozumiem o co w tym filmie chodzilo :)

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

no... malo akcji, nikt nie strzela... slabe efekty 3D i zdecydowanie za malo rozwiniety watek z cyberterrorystami... nie?
hehe he

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

obejrzyj Rambo, tam mało gadają, dużo się dzieje, no i są wybuchy. Na pewno przypadnie Ci do gustu bardziej niż Przed Północą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones