PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 775
ocen
7,0 10 1 31775
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Tym razem bohaterowie filmu spotkają się w Grecji. Ethan Hawke stwierdził, że tak jak nikt nie oczekiwał na sequel tak tym razem oczekiwania widzów są duże co tworzy presję. Podsumowując stwierdził że ta część może rozczarować widzów... podejrzewam iż chodzi o zakończenie, w końcu dwie poprzednie części były niedopowiedziane a przede wszystkim słodko gorzkie - takie jak samo życie...

Zdjęcia do filmu zakończono we wrześniu 2012 - film trafi na festiwale w 2013 i wtedy też pojawią się zapewne dystrybutorzy chcący wspomóc film Linklatera z dotarciem do widzów.

Jedyne jak do tej pory zdjęcie z planu:
http://www.anomalousmaterial.com/movies/wp-content/uploads/2012/09/before-midnig ht.jpg

juju_hound

i ja czekam z niecierpliwoscia na premiere :)

ocenił(a) film na 10
juju_hound

Ciekaw jestem jak to wyjdzie. Obawiam się jednak, że poprzeczka postawiona przez Before Sunset może okazać się za wysoka...

ocenił(a) film na 10
juju_hound

już nie mogę się doczekać premiery ;)

juju_hound

Premiera w styczniu na festiwalu w Sundance!

użytkownik usunięty
juju_hound

Znów się spotykają? Strasznie to już naciągane. Jeśli po spotkaniu w dwójce nie postanowili być w końcu razem a na to bycie razem nawet wskazuje zakończenie to nie wiem czemu miałoby to kolejne spotkanie służyć.

użytkownik usunięty

Jednak twórcy dobrze to rozgrywają:) Uwaga, ta recenzja zawiera gigantyczne spoilery!
http://www.hollywoodreporter.com/review/before-midnight-sundance-review-414032

Po premierze na festiwalu Sundance zbiera wiele pochlebnych opinii więc chyba źle nie będzie. A całej recenzji nie chcę czytać wystarczył mi spoiler z początku.

juju_hound

Film jest bez jakiejkolwiek akcji. Widzom lubiącym kino, w którym choć trochę się dzieje może on nie podpasować. Na randkę się nie nadaję, płeć męska może się zanudzić, tudzież uciec z kina. Dobra pozycja jest to natomiast na wyjście do kina z mamą, przyjaciółką, itp. Tu jest większa szansa, że film ten znajdzie uznanie właśnie w tym gronie. Długie dialogi jedynie zmieniające miejsce ich prowadzenia są lekkie, z dowcipem, momentami trochę „świńskim”, ale i przyjemne. To film o prawdziwym uczuciu pary 40-latków, przedstawionym prosto, skromnie i naturalnie. Ja się na seansie tym ciągłym „gadaniem” nie zmęczyłam, minął szybko i oglądało się go z przyjemnością, ale widziałam, że duża część nie wytrzymała i stopniowo liczba widzów się zmniejszała.

użytkownik usunięty
dominika2009

Film IDEALNY dla par, z tym że nie tych "świeżych".

Do kina chodzę zazwyczaj "na akcję i efekty" ale miło było sobie zrobić taką odmianę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones