PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 775
ocen
7,0 10 1 31775
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

...boje się,że się rozpadnę na milion kawałków. Pamietam, kiedy bardzo przypadkowo lata temu obejrzałem Przed wschodem słońca....Film wciągnął mnie bez reszty. Wg mojej oceny to jedyny obraz o uczuciu, jedyna historia dwojga ludzi opowiedziana tak bezpretensjonalnie, prawdziwie...aż do bólu. Pamiętam,że po obejrzeniu stałem sie jakiś mega uwrażliwiony (??), bardzo chciałem kochać... chciałem przeżyć cos podobnego....Mineło pare lat, i przyszło takie uczucie...Dziś musze sie z nim pożegnać,choć oboje jesteśmy dla siebie przeznaczeni....stworzeni, Ona kocha mnie, ja kocham Ją...ale jest wielki smutek,bo przyszedł czas rozstania... i nie będzie drugiej i trzeciej częsci..Ale może w nowym świecie pośród zbóż....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
jatoon

Oj, jeśli akurat nie masz najlepszego okresu, ten film rzeczywiście może Cię dobić, ale... może i czegoś nauczyć. Ta część to dogłębna analiza związku, każdego związku.

ScarlettElvie

..ehh no właśnie boje sie tego "dobicia", z drugiej strony korci mnie,żeby obejrzeć, bo poprzednie częsci mam za sobą....Ale chyba poskromie swoją ciekawośc i poczekam na lepszy czas, mój czas, pozdrawiam serdecznie;)

jatoon

przyszedł czas rozstania ??? co za bajdurzenie , jak ludzie sie kochaja to sie nie rozstają z byle powodu ,co za pierdoły i użalanie sie nad sobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones