PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 741
ocen
7,0 10 1 31741
7,8 32
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Ok załóżmy hipotetycznie że jest gdzieś taka para że to nie jest film tylko normalne życie minęło kilka lat od wydarzeń z tego filmu dzieci są dorosłe lub prawie dorosłe więc związek dla dobra dzieci w gre nie wchodzi zresztą to nie są chyba tego typu ludzie . Czy po tym co zostało powiedziane zwłaszcza po tym że Celine powiedziała wprost Jessiemu że chyba go nie kocha jasne na końcu się tam niby godzą ale mi chodzi o to czy to na dłuższą metę ma szansę ? Tego że Jessie kocha Celine jestem prawie pewien rzadko który facet tak otwarcie mówi o uczuciach do kobiety jak ten facet . Za to uczuć Celine do końca pewny nie byłem oglądając ten film i nie jestem nadal . Dlaczego ona w ogóle jest z tym facetem pomijając dzieci skoro mado niego tyle pretensji i wprost mu mówi po byle kłótni "Chyba cię nie kocham " ?

ocenił(a) film na 9
Cobros

W realu ten związek powinien się zakończyć rozstaniem. Jeśli miała by powstać kolejna cześć to już chyba na gruncie przypadkowego spotkania po latach. Nie kochają się ale rozmawiają o przeszłości. Coś tam może by jeszcze trochę między nimi zaiskrzyło ale baz szans na reaktywację związku. Dla pewności, że nie powstanie jeszcze kolejna część jednego z nich powinno się uśmiercić. Przy okazji uśmiercania powstał by wyciskacz łez bazujący na schemacie scenariuszy o ciężko chorych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones