PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 775
ocen
7,0 10 1 31775
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Pierwszy raz zobaczyłem dziś plakat tego filmu, a po wejściu (z ciekawości) na filmweb okazuje
się, że to trzecia część. Jak są one powiązane i czy trzeba obejrzeć wcześniejsze przed
najnowszą?

agrutko

Oglądałem dzisiaj jak w tv relacje z planu i gł. aktor powiedział, że nie trzeba znac poprzednich części.

ocenił(a) film na 10
damjano

od razu widać, że nie oglądałeś poprzednich części

ocenił(a) film na 10
agrutko

TRZEBA! Zmarnujesz sobie film, naprawdę.

gkowalew

Możliwe, że się mylę nie wiem, ale jak tak to dobrze, że Piszesz bo zainteresował Mnie ten film i na to wygląda, że będę musiał obejrzeć poprzednie części.

ocenił(a) film na 10
damjano

:-)

ocenił(a) film na 8
gkowalew

Moim zdaniem absolutnie nie trzeba znać poprzednich części, żeby się świetnie bawić na filmie. Wiele razy twórcy puszczają oczko do wiernych widzów trylogii- co jest wisienką na torcie ale nawet kiedy się tej wisienki nie widzi to wciąż zostaje pycha tort do zjedzenia. A tort jest okazały.... :) Świetne dialogi, cięte riposty, genialna gra aktorów bawią tak samo zarówno kiedy się wie jak poznali się główni bohaterowie jak i kiedy spotyka się ich po raz pierwszy.

ocenił(a) film na 9
agrutko

Przydałoby się jednak je znać, bo inaczej film może być mniej czytelny (nie twierdzę, że zupełnie nieczytelny) i przez to mniej ciekawy.

użytkownik usunięty
agrutko

Jak dla mnie oglądanie tego filmu bez znajomości poprzednich części to jakieś 50% tego co się otrzyma oglądając go po ich obejrzeniu.

ocenił(a) film na 7
agrutko

trudno powiedzieć. Ja akurat "rosłam" z tym filmem, pierwsza część wyszła jak miałam jakieś 18 lat, ale byłam z 2 koleżankami parę lat młodszymi, które "przegapiły" poprzednie 2 części i film im się podobał. Może nie wyłapały wszystkich niuansów związanych z historią Celine i Jessiego ale myślę że "trójkę" można spokojnie potraktować też jako odrębny obraz (o "dwójce" już tego nie można powiedzieć)

ocenił(a) film na 9
agrutko

Nie trzeba, bo w filmie jest wszystko powiedziane o tym co wydarzyło się wcześniej. Oglądałem poprzednie filmy ale przecież nie pamiętałem z poprzednich filmów nic poza parą bohaterów i specyficzną formułą pomysłu na kino. Niemniej lepiej się ogląda ze świadomością ,że uczestniczy się w życiu filmowej pary starzejąc się i dojrzewając razem z nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones