PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 777
ocen
7,0 10 1 31777
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Ogólnie lubię tego typu filmy, dramaty, melodramaty, ale ten to nieporozumienie... Wytrwałam
do 40 minuty, a później co chwilę zerkałam na pasek odtwarzania z niecierpliwością czekając
aż się skończy. Jednak nie wytrzymałam i zaczęłam przewijać poszczególne sceny aby
zobaczyć końcówkę, która i tak nie była jakaś nadzwyczajna. Sceny są bardzo długie, nie dzieje
się nic, myślałam ze chociaż w tym hotelu będzie jakaś tam scena łóżkowa, która choć na
chwilę przerwałaby ich gadanie, ale nie... Jestem bardzo tolerancyjna i naprawdę zazwyczaj
choć film jest baaardzo nudny staram się wytrwać do końca, ale podczas oglądania tego aż
rozbolała mnie głowa, strasznie męczący. Jest to jedna wielka paplanina. Wolałabym chyba
przeczytać już taką książkę niż oglądać film z niekończącym się dialogiem w stylu "baby są
jakieś inne" tylko na o wiele wyższym poziomie dlatego dałam 2/ 10. Może po prostu nie
zrozumiałam przesłania, może byłam już zbyt zmęczona tym filmem żeby dalej dokładnie móc
go oglądać. Bardzo zawiodłam się bo tytuł był bardzo zachęcający i ocena też całkiem niezła.

ocenił(a) film na 8
Martaxdeee

widać, że nie oglądałaś dwóch poprzednich części, wtedy wiedziałabyś, że ta seria właśnie tak wygląda, jak ciągły dialog, w który trzeba się wsłuchać. Myślę, że tego filmu nie należy oglądać jeśli nie widziało się dwóch pierwszych, bo wtedy właśnie zaniża się ocenę :)

gabi1810

Również nie oglądałem natomiast od dialogów w tej części więdły mi uszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones