PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32402}

Przedstawiamy Feeblesów

Meet the Feebles
7,3 2 518
ocen
7,3 10 1 2518
6,6 5
ocen krytyków
Przedstawiamy Feeblesów
powrót do forum filmu Przedstawiamy Feeblesów

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Bez dwóch zdań.Przy scenach z Vietkongiem mało nie umarłem ze śmiechu. 10/10!

dekiel69

Właśnie obejrzałam ten film w necie. Ale kino ! Totalnie zrycie!
Uwielbiam tego typu filmy!!!

dekiel69

Jak on mi się bardzo podobał: te postaci przypominające stare czasy z Mupetami, wspaniały ogólny klimat panujący na deskach i za kulisami teatru Feeblesów, genialna karykatura środowiska artystycznego. Byłem na prawdę zachwycony, aż przyszła pora na końcówkę i jakąś pointę... tu nagle zabrakło pomysłu, totalne rozczarowanie.

Heidi - kto oglądał wie w jaki sposób - po prostu ucina i rozwiązuje wszystkie rozpoczęte do tej pory wątki. Moim zdaniem jest to pójście na łatwiznę ze strony panów scenarzystów. Nie wiem, może im się akurat na sam koniec pisania browar pod ręką skończył, a nikomu nie chciało się do sklepu podskoczyc. Wielka szkoda, jak bym tam był, to bym ich zaopatrywał żeby ich wena do końca nie opuściła.

Zostawiło to u mnie uczucie pewnego niedosytu, nawet rozczarowania. Moja ocena: niestety tylko 6, a mogło być znacznie lepiej.

ocenił(a) film na 3
gunnar_3

no tak... a mi właśnie jedynie końcowe 15 minut się podobało, plus kilka scen z całego filmu. Bardzo się zawiodłem i ciężko było mi usiedzieć do końca. Wiem, że to czarna komedia, ale tutaj w ogóle nie czułem tego humoru, chociaż widziałem też inne filmy z tego gatunku i przypadły mi do gustu.
Samo wykonanie, strona techniczna filmu stoi na bardzo wysokim poziomie, jednak sam scenariusz marny.
Szkoda, że ostatni film, jaki miałem do obejrzenia z dorobku Petera Jacksona okazał się niewypałem... Może gdybym oglądał go innego dnia moje odczucia byłyby całkowicie inne, a tak to tylko 3/10.

pozdrawiam
a i każdy ma swoje zdanie i gust, napisałem w miarę konstruktywnie, więc proszę o nie wyzywanie i nazywanie od idiotów, fanów tego filmu (a widzę, że jest ich trochę i niektórzy zachowują się strasznie po chamsku).

ocenił(a) film na 8
CRANK

Niesamowicie pokręcony film. A scena końcowa to już w ogóle zabójstwo.9/10

ocenił(a) film na 10
klajsterbelej

coś pięknego, jak zresztą każdy film Jacksona!

ocenił(a) film na 10
Caravan_Girl

Wspaniały film tak samo jak Martwica Mózgu i Przerażacze

ocenił(a) film na 8
dekiel69

Tak retrospekcja z Wietnamu była genialna. "Było nas sześciu...teraz już pięciu" :). Padłem, plus teksty żółtków i parodia rosyjskiej ruletki z Łowcy Jeleni.

ocenił(a) film na 9
junkhead

Rosyjska była świetna. Najpierw jeden, później trzy, a na końcu cały "magazynek" hehe. Głos tej ropuchy (dwódcy tej eskadry) po prostu mistrzowski. Rozmowa dwóch wietnamców mistrzowska.

ocenił(a) film na 9
dekiel69

Czego w tym filmie nie było? Od takiego pytania trzeba zacząć opisywanie tego filmu. Był wątek miłosny, była intryga, był seks, była jatka, były narkotyki... Ja pierdzielę ;D
A, gdy Heidi szła z tym gunem to od razu przypomniał mi się Terminator. Nie wiem, który film był wcześniej, ale od razu skojarzyło mi się z parodią Terma właśnie. Heidi idzie i rozwala każdego na lewo i prawo - jak na posterunku policji w T1!!! Po prostu Bajka! Bletch i szczur rozwalali system :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones