PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689224}

Przeklęta dzielnica

God's Pocket
6,1 2 983
oceny
6,1 10 1 2983
Przeklęta dzielnica
powrót do forum filmu Przeklęta dzielnica

Krótko o filmie

ocenił(a) film na 5

Slattery miał ambicje by zrobić film niekonwencjonalny, ciekawy, a na pewno nietuzinkowy. Wyszła z tego produkcja niezgrabna, naiwna i naciągana. Zrobiona nieudolnie i wyglądająca w większości dosyć amatorsko. Po prostu widać, że to debiut. Aktorzy też wypadają przeciętnie. Kilka ciekawych pomysłów i kilka dobrych żartów to wszystko co produkcja może zaoferować. Niebanalny, ale niedopracowany film.

ocenił(a) film na 7
aga7765

.. wyszła z tego produkcja ciekawa, w zalewie idiotyzmów,czarna komedia w lekko Coenowskim klimacie z świetnym aktorstwem

ocenił(a) film na 5
adamxx68

No jasne, że jest ciekawa. Oryginalności nie można jej odmówić :) Niestety to wszystko jest niedopracowane, jak napisałam widać, że to debiut. Chociaż też dziwią mnie aż tak potwornie słabe recenzje w USA - da się obejrzeć, ale chaotyczne to wszystko i niedopracowane.

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Rzeczywiście jak tak teraz czytam co napisałam może mieć bardzo negatywny wydźwięk, ale to chyba jakieś zawiedzenie produkcją. Wspomniałam, że jest trochę humoru i ciekawych pomysłów, ale głównie skrytykowałam. Ocena na filmwebie jest moim zdaniem adekwatna ;)

ocenił(a) film na 7
aga7765

Nie oceniasz filmów także nie mogę odnosić się do Twojej oceny, recenzje z USA tez nie mogą przyćmić mi swojej krytyki,lubię klimat Coenowski,Torturro i Hoffmana i przede wszystkim - film którego nie zapomnę

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Moim zdaniem ocena to tylko ocena. Tylko cyferka. ósemka ósemce nierówna, a i piątka piątce nierówna. Łatwo kogoś skrytykować za ocenę - prosto i łatwo. Ja wolę słowa, dyskusje i argumenty niż mało znaczącą cyferkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones