PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157}

Przeklęty

Thinner
6,0 6 436
ocen
6,0 10 1 6436
6,8 4
oceny krytyków
Przeklęty
powrót do forum filmu Przeklęty

"Chudszy" (nie wiem skąd polski tytuł filmu "Przeklęty") Stephena Kinga to chyba jego najkrótsza powieść. Można więc było dość wiernie oddać ją, gdyby film trwał jakieś 108 minut (moim zdaniem maksimum długości dla horroru), a nie 89. Bez problemu dałoby się przedstawić prawie wszystko, co było w książce. Niestety Tom "Chucky" Holland zdecydował się iść inną drogą. Zabraklo wiele istotnych, budzących napięcie i grozę scen, za to dodano kilka i to całkiem głupich. Aktorów wybrano absolutnie źle. Świetnie spisał się w roli głównej Robert John Burke i tylko on. Największą zaś pomyłką jest John "kamienna twarz" Mantegna jako Richie Ginelli. A zakończenie już zupełnie...że co? Taki na wpół happy end? Dajcie spokój.

Shiloh

Obejrzałam ten film i domyślam się tylko, że książka jest dużo lepsza. Zainteresował mnie na tyle, że chętnie ją przeczytam (choć niekoniecznie w tą stronę powinno się to odbywać). Aktorzy faktycznie słabi.....

Shiloh

androny z ambony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones