PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157}

Przeklęty

Thinner
6,0 6 436
ocen
6,0 10 1 6436
6,8 4
oceny krytyków
Przeklęty
powrót do forum filmu Przeklęty

Jedna z najlepszych ekranizacji książki Kinga. O dziwo zakończenie jest lepsze niż w powieści. Bardzo fajny film.

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

Czy w takim razie możesz zdradzić, jak kończy się książka?

ocenił(a) film na 7
robsonkrynicki

Słabo już pamiętam ale chyba nie było strzelaniny u Cyganów i kochanka wchodzącego do domu Hallecka po tym jak tamten wrócił.

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

No to faktycznie mniej ciekawie i mniej filmowo. Dziękuję za szybką odpowiedź :)

ocenił(a) film na 7
robsonkrynicki

Nie ma sprawy.
Jestem na FW codziennie :D

robsonkrynicki

nie było strzelaniny ani kochanka, placek zjadły żona i córka , tylko nie pamiętam jaka klątwa na nie po tym miała spaść.

odkurzacz

Nie oglądałam filmu, nie wiem o jaką strzelaninę chodziło, ale w książce Ginelli strzela z bodajże 3 serii w obóz cyganów.

A co do klątwy - miała po prostu przejść na osobę która zjadła placek, inaczej z powrotem weszłaby w Billy'ego i nie dałoby się jej zdjąć. Billy zastanawiał się, co może ona zrobić Heidi skoro z policjantem i z sędziom zrobiła co zrobiła. Widział we śnie jak Linda przychodzi bez swojego nosa, bo trzyma go w ręce. Właściwie Lemkowi chodziło o to, by przekląć całą rodzinę Billy'ego, bo to mu powiedział, choć nie dosłownie. Tyle w książce, nie wiem jak w filmie to pokazali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones