PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157}

Przeklęty

Thinner
6,0 6 433
oceny
6,0 10 1 6433
6,8 4
oceny krytyków
Przeklęty
powrót do forum filmu Przeklęty

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc, dlaczego zona po zjedzeniu placka umarla, a corce nic sie nie
stalo?

użytkownik usunięty
sylwiax

Żona zjadła go w nocy, a córka rano. Wszyscy co zjedli placek maja umierać w męczarni, wiec pewnie zostało jej kilka godzin. :)

ocenił(a) film na 5

A nie chodziło o to że tylko jedna osoba musi zjeść ? i jak ktoś inny później zje to już to nie działa ?

therion16_2

Ale glowny bohater na koncu zapraszal tego kochanka swojej zony na tego placka. prawda?

użytkownik usunięty
therion16_2

im więcej tym lepiej :D:D

ocenił(a) film na 7

Każdy kto zje placek umrze w męczarniach, córka, kochanek jak i główny bohater.

ocenił(a) film na 6
Ikeshi

Główny bohater nie zjadł placka. No chyba że potem razem z tym doktorkiem, ale to już są tylko spekulacje. Chyba że ktoś czytał książkę, tam być może zostało wyjaśnione kto jeszcze dał się skusić na placek:)

ocenił(a) film na 7
Heatseeker

w książce placek zjadła żona, córka i Billy ;) ba w książce nie pamiętam żeby był motyw kochanka xd

Grzechu_94_

nie było kochanka w książce

ocenił(a) film na 6
sylwiax

Szkoda, że nie zaznaczyłeś swojej wypowiedzi jako spoiler, Każdy kto wejdzie na stronę tego filmu będzie znał zakończenie.

dziobasan

Sorry a nie mozna tego jakos jeszcze poprawic? Chetnie bym dopisala, ze to spojler, tylko nie wiem jak.

ocenił(a) film na 6
sylwiax

Szczerze, to nie mam pojęcia:)

ocenił(a) film na 8
sylwiax

wytlumacze ci dlatego corka przezyje bo zona miala nieczyste serce a corka tak a one zjadly o tej samej godzinie razem wiec przestancie pier**lic ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones