PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10999}

Przekleństwo wyspy

The Weight of Water
5,7 1 859
ocen
5,7 10 1 1859
Przekleństwo wyspy
powrót do forum filmu Przekleństwo wyspy

za całość 7/10, ale 8/10 za wątek sprzed 100 lat. Mnie osobiście poraziło nieszczęście tej dziewczyny. Nie wiem - po prostu mimo późnej pory obejrzałem film do końca. I nie patrząc na dość niską niestety ocenę daje 7. Bo mi się podobał. I tyle.

ocenił(a) film na 5
Wojtulek

dla mnie na 5. film nawet w porządku, ale nudnawy. a od momentu, kiedy bohaterka z współczesności miała sen/wizję i powiedziała, że zabiła trzecia kobieta, zniknął minimalny nawet wątek tajemniczości. wiadomo było nie tylko, że zabiła, ale również dlaczego (nietrudno było to zauważyć po relacjach w tej 'rodzince'. Gdyby nie tak wczesne rozwiązanie zagadki byłoby o wiele ciekawiej

ocenił(a) film na 7
Wojtulek

100 % siuee zgadzam. Wątek z przeszłości był dużo lepszy i paradoksalnie rozwojowy niż współczesny. Ogólnie rzecz biorąc fabuła taka sobie ale gra aktorów bardzo dobra

Wojtulek

Ja dałam 8/10, film mnie wciągnął, szybko się zorientowałam kto zabił, ale wcale mnie to nie zniechęciło, dalej oglądałam z ciekawoscią, faktycznie - wątek z przeszłosci dużo lepszy, ale cały film dośc równy, świetne kreacje aktorskie. WARTY OBEJRZENIA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones